logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

8.kolo Grešlovo Mýto - IE ZNOJMO C 2:5 (2:1)

GOLY: Holík,Svoboda - Pavelka,Prycl 2,Berka 2.

Sestava a hodnocení utkání

SESTAVA:Kroupa-Pavlů,Čech,Pavelka,Benda-Lattner(Mossmer),Prycl,Doubek J. ml,Truhlář - Miklík,Berka(Doubek J. st.)

V prvním poločase byl našim soupeřem spíše terén než domácí fotbalisté.První branku vstřelil Holík když jeho lehkou střelu Kuba Kroupa podcenil 1:0.Pak jsme si vytvořili několik šancí( Lattas,Berka) ale vyrovnat se podařilo až Kodlovi dorážkou z blízka 1:1.Do poločasu se znovu prosadili domácí poté,co jsme byli málo důrazní ve vlastním pokutovém území 2:1.Do druhé půle jsme změnili rozestavení ze 4 -4- 2 na 4 -3 -3.Během deseti minut jsme vstřelili 4 branky,když se shodně dvakrát prosadili Martin Prycl a Lada Berka.Soupeř poté rezignoval a utkání se dohrávalo v poklidném tempu.20. minut před koncem vystřídal Lattase Mesany a v samém závěru Berku Dub starší,který se tak poprvé v mistrovském utkání potkal na hřišti se svým synem Honzou.


                                                             ŘEKLI PO UTKÁNÍ:

Sam(trenér):Byl to zápas dvou rozdílných poločasů.V tom prvním se nám moc nedařilo a  zvykali jsme si na značně nerovný terén.Do druhé půle jsme nastoupili se třemi útočníky a to zřejmě rozhodlo.

Lada Berka(prezident klubu a střelec dvou branek):Vůbec jsem nepočítal,že půjdu hrát fotbal.Zrovna jsem dojedl posvícenskou husu a relaxoval u televize,když mi zavolal Sam,že potřebuje kvalitního útočníka proti Grešlu.Tak jsem tedy jel.První poločas jsem se jen tak rozkoukával,četl terén a tak.Ve druhém poločase jsme se více tlačili do soupeřova velkého vápna a to je něco pro mě.Branky jsem mohl dát klidně tři,ale myslím,že dvě bohatě stačí.

Lattas:Sam mě dnes postavil na pravou zálohu a tím dokonale zmátl domácí defenzívu.Ta počítala,že budu, v útoku a nachystala speciálně na
mě ofsajdové pasti kde jsem však neuvízl,jelikož jsem dopředu vůbec nedoběhl.Odehrál jsem 70. minut na krajní záloze a to je vzhledem k mému věku úctyhodný výkon.

Kodl: Jsem rád,že jsem svým golem dostal mančaft z letrargie.Dostali jsme se tím do zápasu a výsledek hovoří za vše(mrzí mě ,že Sam určil za kapitana moji maličkost a Bendik se zákeřně zmocnil kapitánské pásky a jelikož psal zápis nemohl jsem s tím nic udělat.Příště budu pásku hlídat jako oko v hlavě).

Martin Prycl(čerstvá posila a střelec dvou branek):Škoda, že jsem dnes nevzal s sebou na fotbal své dva syny.Mohli vidět svého tátu jako neomylného koncového hráče.Do druhého poločasu jsem se posunul do útoku za Ladem Berkou..Po dnešním utkání vím díky Ladovi o zakládání a údržbě travnatých ploch úplně všechno.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři