12. kolo IE Znojmo C – Vranov nad Dyjí 7:2 (4:0)

Góly – Kalina 2x, Klaška, Duhajský, Hellinger, Dočekal, Kafka

Sestava komentář k utkání

Sestava: Kroupa – Duhajský, Pavelka, Benda, Pavlů © - Hellinger, Kalina (46. Čech), Truhlář, Klaška – Dočekal (46. Kafka), Prycl (46. Miklík)

Trenér: Papai Filip (děkujeme)

Asistent trenéra č.1.: Mössmer Michal (děkujeme)

Asistent trenéra č.2.: Samek Jiří (nemusel jsi se obtěžovat chodit)
Asistent rozhodčího: Doubek Jan st. (děkujeme)

7. 1:0 Kalina z pravého boku prostřelil hostujícího brankáře z malého vápna mezi nohy.
10. Přijela delegace z OFS ve složení:

• Berka Vlastimil - nově jmenovaný předseda rozhodčích ČMFS
  • Leitner Zdeněk ml. - nově jmenovaný předseda trenérů OFS Znojmo (nechal pana Berku vyhrát v mariáši v klubu)
  • Burša Vlastimil – nově jmenovaný předseda ČMFSH (Českomoravský fotbalový svaz homosexuálů)

20. Pan Leitner přehlušuje svými komentáři i píšťalku rozhodčího
23. Máme drtivý tlak ale bez zakončení
26. Kapitán Lupen se dopouští druhé chyby ve svém životě (první byla, že se začal kamarádit s Fildou) a špatně zpracovává míč a pouští hostujícího útočníka do šance 2 na 1, kterou však zvládá svým kvalitním pohybem i díky nemohoucnosti soupeře hasit
30. Kroupa vybíhá na hranici vápna a v klidu kryje míč
32. Střela Hellingera, kterou brankář vyráží, Kempa se snaží patičkou dorazit ale bohužel vedle
34. Dalda jde sám zleva na brankáře, těsně vedle
35. Lupen požaduje po trenérovi změnu taktiky, ale ten nemá čas, jelikož musí psát tyto poznámky
36. Hosté mají možnost jít sami na gól, ale pomezní Doubek situaci bravurně zvládl zvednutím praporku.
37. 2:0 Krásná kombinace Dalda-Kalina-Kempa. Posledně jmenovaný dává gól.
39. Roh hostí Kroupa mine a dorážka těsně vedle
40. Řídíme se opakem pravidla" dopředu můžeš, dozadu musíš"
41. 3:0 Dalda sám na gól a nekompromisní zakončení
43. 4:0 Kombinace Prycl-Dalda-Prycl končí lehkou střelou kterou brankář podceňuje, vypadává mu míč a Kalina nemá problém s dorážkou
44. Hosté zahrozili, ale jsou pomalí
44 Kroupa vybíhá daleko za vápno a zkušené likviduje rodícíse šanci hostí

Poločas

50. Střela Kódla ze 30ti metrů doprostřed, ale pěkná
52. Střela hostí, Kroupa vyráží, další útočník minul prázdnou branku
58. Kempa prokličkoval celé hřiště, dal po sebe na penaltu volnému Kódlovi a ten minul
62. Všem na střídačce slzí oči, ne z fotbalu, ale z Mesányho uvolněného análního svěrače
64. Čáp střílí z vápna po pěkné akci. Slabá střela, brankař vyráží
69. Odvolán trenér papai, jelikož se dostavil trenér Samek
70. 4:1 Po sobě dvě chyby domácích vyústili v gól hostí.
71. Odvolán trenér Samek, jelikož neprokázal svoje kvality a do hry se vrací trenér Papai
75. Čáp po desáté střílí sám z vápna a opět míč po cestě umírá
77. Kafka sám před brankářem a střílí do něj
80. 5:1 Doubek opět pěkně vyřešil rozvíjející se útok hostí a v zápětí Kafka jde sám a střílí gól
81. Tečovaná střela hostí končí na břevně
82. Kroupa vyráží samostatný nájezd hostí z pravé strany
83. 6:1 Čáp proměňuje svoji dvacátou šanci a konečně dává gól
88. 6.2. Jasná penalta pro hosty, Kroupa vystihl směr, ale nedosáhl
89. Hellinger dostává míč a střílí z 11 metrů poslední gól utkání

Řekli po utkání:

Vlastimil Burša (předseda ČMFSH) : Po náročném víkendovém školení trenérů homosexuálních hráčů, jsme se s kolegy zajeli podívat na utkání IE Znojmo „C“ . Kvalita domácího týmu byla jasná, ale slabina byla zřetelná na lavičce, co se týče trenérů. Nicméně jsme si vše vyříkali v kabině po utkání.

Lupen: Děkuji za důvěru ve mně vloženou. Děkuji za kompletně skvělý výkon mužstva pod mým vedením. Zápas věnuji svému synovi Jáchymkovi (akorát nechápu pro má oči po Máslovi)

Jiří Samek: (bývalý trenér) Chtěl jsem být odvolaný již dříve, ale nevyšlo to, nebyla náhrada, tak se toho Filda konečně chytil.

Lukáš Kalina: byla mi čest hrát a řídit se pokyny pana Papai

Jan Doubek nejstarší: víc jsem pro mužstvo udělat nemohl

Prycl Martin : není lepšího zázemí, spoluhráčů a hlavně trenéra Fildy. Těším se až si zahraji i s druhou legendou oblekovického fotbalu, s panem Vlastimilem Buršou

Radek Truhlář: sem ještě KO dnes nikam nejdu

Dalibor Dočekal (starosta obce): Výsledky voleb do místního zastupitelstva mne uspokojili, jenom ten místostarosta je Kozel J

Karel Korselt: Jsem spokojený s hrou Petra Klašky, má pěknou přítelkyni.

Pavel Rezek: (předseda našeho fanklubu) jsem nespokojený s výkonem našeho brankaře – proti Vranovu přece nemůžeme dostat ani gól….

Pavelka Martin: v prvním poločase se mi dařilo, po přestávce jsem vzal odpovědnost na svoje bedra a šel jsem hrát do středu zálohy. Hra upadla, dostali jsme dvě branky.

Filda: jsem spokojený, nemám slov a tento referát jsem opravdu nepsal a nenechal jsem se ovlivnit

2015 10 25 16.28.38 1 2015 10 25 14.57.53