logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

2.kolo Konice - IE Znojmo C - 0:2 ( 0:0)

Góly: 47.Mossmer Michal, 75.Dufek Jiří.

Sestava a komentář k utkání

SESTAVA: Kroupa - Duhajský, Čech.M, Pavelka (65.Pavlů), Truhlář - Dočekal, Hellinger (46.Berka), Mossmer Michal, Dufek Jiří - Prycl, Kafka (76.Lattner).

Naše mužstvo přivedl na plac jako kapitán Mesany,který v Konicích rok a půl působil jako hráč a dokonce i jako hrající trenér.V prvním poločase jsme se prezentovali kvalitní hrou,bohužel jsme nevstřelili žádnou branku,přestože šancí jsme měli hned několik. Kamil Čech se v brance Konic předvedl v nejlepším světle.I domácí mohli dát alespoň jeden gól,ale nestalo se tak.V poločase vystřídal zraněného Jardu Hellingera Lada Berka.

Ve 47. minutě se opřel do míče Mesany a jeho střela z dobrých 28. metrů zapadla k tyči Kamilovi branky 0:1.Domácí mužstvo se vehementně tlačilo před naší branku.Obrana v čele s Kubou Kroupou však statečně odolávala.Přišla 75. minuta.Jena Kafka našel křížným pasem  zleva nabíhajícího Jirku Dufka a ten svou šanci zkušeně proměnil 0:2.Vzápětí se po chybě v naší obraně ocitl Tomáš Vecheta zcela osamocen před Kroupičem.Ten však jeho střelu z bezprostřední blízkosti bravurně vyrazil nohou do rohu.Konice se i nadále tlačili do našeho vápna,ale jejich hra už byla křečovitá a naše obrana pracovala velmi dobře a nepouštěla domácí hráče do šancí.V závěru ještě mohl zvýšit na 0:3 Jirka Dufek,ale svůj samostatný nájezd neproměnil.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ:

Sam(trenér): Je to pro nás velmi cenné vítězství,protože v Konicích se jen tak nevyhrává.Dnes jsem hodně spoléhal na Mesanyho.Dost nám pomohl také Jirka Dufek.Hráli jsme zodpovědně. V obraně jsme byli jistí a nedělali jsme zbytečné chyby.V rozhodujícím okamžiku nás podržel Kuba Kroupa.Pochvalu zaslouží celý mančaft včetně náhradníků.Chlapci děkuji za dárek k mým 50. narozeninám.Mám vás rád,tak si to nepokažte.

Jarda Hellinger: V poločase jsem musel odstoupit kvůli zraněnému kotníku.Na hřišti se dost jiskřilo a chvílemi to vypadalo jako ragbyové utkání na mistrovství světa mezi Novým Zélandem a Austrálií.Ještě že tady hrajeme jen jednou za rok.V práci budu nějakou dobu pracovat na 50%(Šanty a Drdo sorry ale ten kotník mě fakt dost bolí).

Mesany (kapitán a střelec vedoucí branky):Dneska mě nemusel nikdo motivovat(ale ta kapitánská páska mě opravdu nakopla). V Konicích znám  každý drn.Jsem rád,že jsem pomohl k vítězství. 

Martin Prycl:Dnes jsem se střelecky neprosadil i když šance jsem měl.3 body nádhera(dneska to dost bolelo).

Kodl:Vzhledem k mému stavu po včerejší akci u Sama ve sklepě jsem odvedl nadstandardní výkon.Hlavně,že jsem nepozvracel sudího.

Lada Berka(prezident klubu):Do druhého poločasu mě Sam postavil jako třetího útočníka a vyplatilo se to.Poločas mně bohatě stačil.

Filda Papai(momentálně zraněný náhradní gólman):V poločase jsem znechuceně odjel domů.Jestli bude Kuba Kroupa podávat takové výkony jako dneska tak se do branky v životě nedostanu.Vážně uvažuji o tom,že se v zimní pauze přeškolím na útočníka(tam mám alespoň nějakou šanci). Záleží jak na tom budu zdravotně,už totiž nejsem nejmladší.

Neoficiální prohlášení STA(Samova tisková agentura):Konické mužstvo těžce nese porážku v derby s odvěkým rivalem. Jednou z příčin porážky vidí domácí i v nekvalitním terénu.Stejně jako Hradec Králové i Konice chtějí vybudovat zcela nový fotbalový stadion na místě stávajícího.Potřebných 100 milionů korun získají z fondů EU.(tato zpráva je opravdu neoficialní)

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři