logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

3.kolo FK Znomo DÍVKY - 1. SC ZNOJMO 0:12 (0:7)

V neděli 15.9.2019 odehrál dívčí tým další utkání okresního kola mladších žáků. Tentokrát jsme zajížděli na hřiště 1.SC ZNOJMO ( Čafka).

Sestava a hodnocení utkání

 

Lavingrová - Suchá , Kučerová , Košická , Kapaňová , Sáblíková , Urbánková , Veselá , Marečková , Čechová  , Čaňková P. , Čaňková K., Sklenářová , Pauwová.

   

Dnešní zápas děvčata vůbec nezvládly. Od začátku hrály hodně nesměle a nedostupovaly hráče. Hned v úvodu dostaly pět rychlých branek , které  jsme soupeřům darovali. V obraně jsme dělali spousty chyb ,kdy jsme nedostoupily hráče, kteří  dohrávaly všechny vyražené míče od gólmanky. V útoku chyběl důraz a dohrávání všech ztracených míčů. Holky se hodně naběhaly ,ale bohužel bez míče. Roztahování hry a nedostupování hráčů byla nejčastější chybou v dnešním zápase . Druhá polovina byla o něco lepší ,  než ta první, ale kluci je nepustily do žádné šance. V dnešním zápase nemůžeme vyzvednout nikoho ,kdo by dnes plnil to co jsme jim před zápasem říkali.Dnes to byl asi nejtežší zápas ,co zatím děvčata odehrály. Doufáme že se holky z tohoto zápasu poučí  ze svých chyb a v dalším zápase už předvedou pořádný fotbal.

Trenéři : Veselá ,Kučma ,zdravotnice  Škrabalová.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

5. srpen 2020

Naši sponzoři

Reklamní blok