Okresní přípravky holky

V sobotu 21.09.2019 zajížděla starší přípravka FK Znojmo oranžová k dvojzápasu proti týmu TJ Suchohrdly.

Sestava,výsledky a hodnocení

Lavingrová (Nemešová) - Arndt, Čechová, Kučerová, Rolníková, M. Hanzelová, Šmerdová, Poláková, Nemešová, Doválelová, Horáková, Košická

1. zápas  TJ Suchohrdly - FK Znojmo oranžová 2:5   (góly Zuzka Kučerová 2x, Nemešová, Čechová, Šmerdová)

První poločas tohoto zápasu jsme prohráli 1:0. Druhou část zápasu holky zvládly podstatně lépe, když předvedly spoustu krásných fotbalových akcí, které dokázaly zakončit i góly. V útoku nastoupila po návratu k fotbalu Nela Poláková a předvedla dobrý výkon a pro tým bude do budoucna jistě posilou.

1. zápas TJ Suchohrdly - FK Znojmo oranžová 11:4    (góly Kája Košická 2x, Kučerová, Šmerdová)

V druhém zápase se nám nevydařil první poločas, kdy kluci ze Suchohrdel vedli už 6:0. Holky si po vyhraném prvním zápase asi myslely, že lehce zvítězí i v tomto zápase. Druhý poločas prohrály holky jen o gól a nebýt výpadku v poločase prvním, mohlo být pro nás konečné skóre lichotivější. Škoda je spousty zmařených šancí v útoku. Pro nás pro trenéry je důležitým faktorem, že závěr utkání holky nevypustily a měly snahu o  výsledek ještě bojovat. V druhém zápase nastoupila v bráně místo Juli Lavingrové Verča Nemešová a ve své premiéře v bráně předvedla několik pěkných zákroků.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček, za přízeň a podporu!