FK Znojmo dívky - Mramotice 15:5

Přátelské utkání starší přípravky dívek.

Ve středu 16.10.2019 odehrály mladší děvčata na domácím hřišti přátelské utkání starší přípravky proti soupeři z Mramotic.

Terka Garčinská, Verča Nemešová, Nikol Pauwová, Leonka Hanzelová, Maruška Hanzelová, Klárka Rolníková, Petra Čaňková, Anička Hesová, Nela Poláková, Bibi Reichardtová , Amálka Horáková, Ema Čtveráčková, Eliška Šmerdová, Zuzka Kuřitková, Terezka Hanzalová a Sofie Klímová.

V dnešním utkání hraném na 2x30minut si zahrály i mladší děvčata ročníky 2010 a 2011. Premiéru v zápase si odehrály naše nové hráčky Terka Hanzalová a Sofie Klímová.  V brance se střídaly Terka Garčinská a Verča Nemešová. Dnes nás potěšilo nasazení děvčat a radost ze hry po celých 60 minut. O góly se podělily Amálka Horáková 1x, Nela Poláková 3x, Petra Čaňková 2x, Eliška Šmerdová 1x, Sofie Klímová 2x, Anička Hesová 3x, Zuzka Kuřitková 1x, Maruška Hanzelová 1x, Bibi Reichardtová 1x.

Utkání po 60 minutách skončilo 15:5 pro holky FK Znojmo.

Trenéři Kamil Lavingr, Pavel Kučma, Honza Šmerda, Jiřka Veselá a zdravotnice Liduška

11. srpen 2020