2.kolo FK Znojmo B - Dobšice B 4:3 (1:1)

Góly – Černý, Karpiš, Bálka p.k., Németh

Sestava a hodnocení

Kotáb - Paseka, Ondra, Morkus, Kolařík, Železný M. ml., Karpiš, Černý, Bálka, Pevný, Németh.

Náhradníci: Kubále, Rolník, Wrana, Poláček ml., Balík.

Řekli po utkání trenéři: Kalina, Kubále

Náš tým v tomto zápase mile překvapil. Před zápasem bychom brali i bod za remízu, protože k nám přijel velmi silný tým z Dobšic. Jsme spokojeni jak zafungovala spolupráce mezi A týmem. Kluci kteří střídali a neodehráli celý zápas se sami hlásili, že půjdou i za B tým. Takže velké dík za toto gesto a spolupráci mezi oběma týmy. Tento zápas jsme vyhráli 4:3 ale hosté byly lepším týmem a tentokrát se na naší stranu přiklonilo štěstí v podobě gólů v 91 minutě, který vstřelil Peťa Németh. Hosté vedli 1:0. Na 1:1 dával gól hlavou Dan Černý po rohovém kopu od Peťě Németha. Tak skončil první poločas. Po poločasu se nádhernou střelou z 20 metrů do šibenice blýskl náš nový hráč Lubo Karpiš - gratulujeme k nejhezčímu gólu utkání. Pro Lubomíra to byl premiérový gól v našem dresu. Na 3:1 zvyšoval z penalty náš kapitán Mára Bálka. Zdálo se, že je zápas rozhodnutý ale hosté během 3 minut po naších hrubých chybách vyrovnali. Potom to vzal na sebe Peťa Németh a po samostatné akci skóroval na 4:3. Dnes jsme do sestavy postavili několik mladíků, i když na některých bylo vidět, že jsou nervozní ale to vůbec nevadí. Tyto zápasy jim dají určitě více, než dorostenecké zápasy. Poprvé za náš klub nastoupil teprve 15tiletý Patrik Poláček, který se vrátil z hostovaní z SC Znojmo. Dalšími mladíky, kteří zasáhli do zápasu byly Kolářík,Ondra,Morkus-17 let, Balík,Wrana,Železný ml.-18 let. Takhle si to nějak představujeme, aby to fungovalo. Na závěr bychom chtěli vyzdvihnout výkon Honzy Paseky, který je velký bojovník a tahoun mužstva. Naše mužstvo v obraně dobře řídil a celý zápas neúnavně povzbuzoval. Pasec díky - máme 3 body - REHABILITUJ se na další utkání.

V dalším utkánáí náš tým zajíždí do Hostimi. POZOR ZMĚNA: Utkání se hraje v neděli v 16:00.