3.kolo Hostim - FK Znojmo B 6 : 3 ( 4 : 1 )

Góly - Balík 2x,  Bálka z pen.

Řekli po utkání

Po ustrašeném prvním poločase ( 4:1 ) a po zlepšeném výkonu ve druhé půli, naše druhá prohra venku 6:3. Domácí nás přehráli důrazem a také kvalitou zakončení. Pokud nebudeme hrát celé utkání jako druhý poločas, vyhrávat venku nebudeme. Poděkování patří Jeňovi Svobodovi, který odchytal poměrně kvalitně celé utkání. První naši branku dal za stavu 0:3 Mara Bálka z penalty. Hosté ještě do poločasu dali čtvrtý gol a zaslouženě vyhráli poločas 4:1. Druhý poločas nastoupil do útoku náš mladík a střelec Marek Balík a naši hru oživil. Dal dvě branky a dalši dvě příležitosti se mu bohužel nepodařili proměnit. Bylo to za stavu 3:4. Hosté nás v závěru ještě potrestali dvěma goly. Další utkání náš tým sehraje v neděli 30.8.2020 ve 13.30hod. proti celku Moravského Krumlova "B"

trenéři : Kalina, Kubále