4. kolo FK Znojmo B - Moravský Krumlov B 3:3 (1:3)

Sestava a hodnocení

Svoboda - Pevný, Adámek, Polaček ml.,Vystrčil, Železný M.,Blažíček,Bálka, Pavlík, Wrana, Pěnkava.

Náhradníci: Kubále, Németh, Kolařík, Benda, Slabý.

Řekli po utkání trenéři: Kalina, Kubále

Dnes se potvrdilo, že naši mladíci se pomale začínají prosazovat i v mužské kategorii. Dnes se gólově prosadil Denis Kolařík, Michal Wrana a Peťa Németh. V zápase jsme šli hned do vedeni v první minutě po akci Michala Wrany. Hosté ale po tomto gólu nás začali přehrávat a poločas vyhráli zaslouženě 3:1. Po poločase jsme udělali několik změn v sestavě. Tahounem v druhém poločase byl zkušený hráč Dan Kubále a hodně nám pomohl i příjezd Pavla Slabýho, který byl celý den v práci a přijel na posledních 30 minut (super přístup). Na 2:3 snižoval v 70 minutě Peťa Németh pěknou střelou z 25 metrů. Za 2 minuty si naběhl na centr Denis Kolařík a svým prvním gólem v mužské kategorii vyrovnal na konečných 3:3. S bodem jsme spokojeni. Velké dík patří dvoum zkušeným hráčům Michalovi Adámkovi a brankaři Jéňovi Svobodovi. Oba dva dnes patřili k oporám týmu. Ještě je supér že někteří kluci odehráli svůj zápas za áčko a šli i za béčko (Michal Wrana, Peťa Németh, Libor Benda).

Další zápas zajíždí náš tým do Hostěradic v neděli 6.9.2020 v 16:00.