Sestava a hoodnocení utkání

Vaněk-Vystrčil, Paseka, Bálka, Neumann, Železný M., Blažíček, Kolařík, Pěnkava, Černý, Vašíček.

Náhradníci: Balík, Németh, Železný P., Kubále, Kalina.

Řekli po utkání trenéři: Kalina, Kubále.

V prvním poločase jsme předvedli jeden z naších nejlepších výkonů této sezóny. Hráli jsme zodpovědně a vytvářeli jsme si gólové příležitosti. Bohužel z těch mnoha šancí jsme proměnili pouze jednu. Gól na 1:0 vstřelil Dan Černý, který si s přehledem vychutnal hostujícího brankáře. Druhý dól jsme mohli dát ještě v prvním poločasu několikrát a asi největší příležitost, kterou měl Martin Vašíček, jeho hlavička skončila pouze na tyči. Druhý poločas hosté začali být nebezpeční hlavně svým důrazem a už nedělali v obraně tolik chyb. Přesto se nám podařiilo skórovat na 2:0 ale gól nebyl uznán z důvodu ofsajdového postavení Milana Železného. V 63. minutě se nám už podařilo skórovat zásluhou Martina Vašíčka, který přehodil hostujícího brankáře. Zdálo se, že máme tento zápas pod kontrolou ale hosté v rozmezí 4. minut dokázali po naších chybách dvakrát skórovat a vyrovnat na konečných 2:2. Ke konci zápasu ještě měl šanci strhnout vedení na naší stranu Marek Balík ale bohužel jeho hlavička skončila na břevnu. Je to dnes vzhledem vývoji utkání bodová ztráta ale viděli jsme v tomto zápase hodně dobrých momentů v naší hře. Výborně zahráli naši mladíci ( Neuman, Balžíček, Vystrčil, Železný M., Kolařík) a v brance se skvěle uvedl ve svým prvním zápase za muže Dominik Vaněk ( 16 let ) - jen tak dále borci. Naopak dnes nám moc nezafungovalo jako minlém zápase spolupráce kluku z A mužstva - nevadí to se stává. Hlavně musíme dále táhnou za jeden provaz a pokusit se tyto ztracené body dovést z Jezeřan.

Utkání v Jezeřanech se hraje v neděli 11.10 v 15:00.