logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

5.kolo Veselí na Mor.- IE Znojmo mladší dorost 5-2 (3-1)

Gól – Kormoš, Blažíček,

Sestava a hodnocení utkání:Válek-Servít E.,Rehberger,Pěnkava,Lehocký,Železný,Synek,Kormoš,Havliš,Blažíček,Balík
Střídání: Procházka,Hega,Pigal            

Trenér : Milan Železný

Domácí mužstvo vyhrálo zaslouženě.Utkání se rozhodlo hned po poločase,kdy jsme mohli vstřelit kontaktní gól a místo toho jsme inkasovali.Ale jak jsem řekl soupeř byl vždy o ten krok lepší a rychlejší a měl větší vůli po vítezství než naše mužstvo.Znovu se musí opakovat,že si na fotbal v kraji teprve zvykáme a zjišťujeme, že nás čeká ještě hodně práce aby jsme se těmto týmům jako je Veselí a další vyrovnali. Mě osobně nevadí ta prohra,ale nemohu překousnout a ani přehlednout chování některých hráčů mimo hřiště. Týká se to obou dvou dorostu.V chování a disciplíně na hřišti i mimo něj (to hlavně ) máme co dohánět. Vyřešíme to na následujícím tréninku. Kdo to nebude chtít pochopit,tak má prostě v tomto klubu smůlu. Ať si každý sáhne do svého svědomí,co pro tento zápas udělal a neudělal.Hlavně tím myslím chování hráčů před zápasem a po zápase.Doufáme,že si to každý v hlavě srovná a už se to nebude opakovat.


Program tohoto týdne :


Po-St-Pá-trenink v 16:00 začátek
Sobota zápas ML.Dorost v 12:30
                        ST.Žáci ve 14:30

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři