logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

Sezóna 2015-2016 - dorost A

Dorost A (U19) - krajský přebor JmFS - starší

Rozlosování + výsledky - podzim 2015

Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost starší Výsl. Góly
2 15.8. So 10:15 IE Znojmo - Řečkovice 5:0 Moravec 4x, Dufek 
3 22.8. So 12:15  Kuřim - IE Znojmo 4:5 Bastl, Nemeth 2x, Moravec 2x 
4 29.8. So 10:15 IE Znojmo - Mor. Slávie 1:1 Dufek 
5 6.9. Ne 16:30  Veselí - IE Znojmo 16:2 Moravec 2x 
6 12.9. So 10:15 IE Znojmo - St. Lískovec 1:4 Moravec 
7 19.9. So 13:15 Slatina - IE Znojmo 1:2 Krejčí, Moravec 
8 26.9. So 10:15 IE Znojmo - Ivančice 1:0 Krejčí 
9 3.10. So 13:00 Medlánky - IE Znojmo 2:0  
10 10.10. So 10:15 IE Znojmo - Kohoutovice 0:7  
11 17.10. So 15:00 Velké Němčice - IE Znojmo 1:1 Moravec 
12 24.10. So 10:15 IE Znojmo - Rosice 3:1 Nemeth, Bastl, Moravec 
13 31.10. So 11:45 Tasovice - IE Znojmo 0:3 2x Nemeth, Krejčí 
1 7.11. So 14:00 Slovan Brno - IE Znojmo 6:2 2x Nemeth 

Dorost A - krajský přebor JmFS - mladší

Rozlosování + výsledky - podzim 2015

Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost mladší Výsl. Góly
2 15.8. So 12:30 IE Znojmo - Řečkovice 7:0 Havliš 2x, Pigal, Lehocký, Krejčí, Pěnkava, Blažíček 
3 22.8. So 14:30  Kuřim - IE Znojmo 3:2 Procházka, Blažíček 
4 29.8. So 12:30 IE Znojmo - Mor. Slávie 3:7 Blažíček, Balík, Pěnkava 
5 6.9. Ne 14:15  Veselí - IE Znojmo 5:2 Kormoš, Blažíček 
6 12.9. So 12:30 IE Znojmo - St. Lískovec 5:7 Balík, Blažíček, Pigal, Železný M. vlastní 
7 19.9. So 11:00 Slatina - IE Znojmo 1:0  
8 26.9. So 12:30 IE Znojmo - Ivančice 4:1 Kormoš, Lehocký, Burda, Havliš 
9 3.10. So 10:45 Medlánky - IE Znojmo 4:1 Jaroš 
10 10.10. So 12:30 IE Znojmo - Kohoutovice 1:14 Balík 
11 17.10. So 12:45 Velké Němčice - IE Znojmo 7:0  
12 24.10. So 12:30 IE Znojmo - Rosice 2:1 Havliš, Lehocký 
13 31.10. So 14:00 Tasovice - IE Znojmo 0:6 Jaroš 2x, Krejčí 2x, Havliš, Lehocký
1 8.11. Ne 11:45 Slovan Brno - IE Znojmo 1:2 2x Pigal 

Trenéři:

Lattner
Jan Lattner

Kalina
Lukáš Kalina

Pavlicek
Jan Pavlíček

Vedoucí týmu:

Rehberger
Marek Rehberger


Vavra
Vávra

Kustod týmu:

Doubek
Jan Doubek

Dorost 2014 15

Dne 16.07.2015 začal náš dorost letní přípravu. Tato bude probíhat hned 3xtýdně – PONDĚLÍ A STŘEDA(Oblekovice) – ČTVRTEK (Dobšice) ,vždy od 18:00HOD.

Hned po prvním tréninku jsme v neděli 19.07.2015 zajeli do Havraníků na přípravné utkání s týmem Šatova (dorost).

TRÉNINKY: Mladší dorost

Mladší dorost PÁTEK DNE:31.07.2015 VOLNO

Mladší dorost PO 3.8. – ST – 5.8 SRAZ 17:45HOD

Mladší dorost PÁ  7.8. 16:00h

Přípravné utkání 8.8.2015 SOBOTA Sraz ve 12:00hod v kabině HŘIŠTĚ OBLEKOVICE domácí utkání

TRÉNINKY Starší dorost

Starší dorost PO 3.8 – ST  5.8 SRAZ 17:45HOD

Přípravné utkání  Čtvrtek 6.8.2015 sraz v 16:25h v kabině OBLEKOVICE 16:45hod  Odjezd na zápas

TRENÉR: LATTNER JAN

  1. IE Znojmo ml. dorost-Prosiměřice dorost 5-3 (2-3)
  2. 2.kolo IE Znojmo ml.dorost - Řečkovice 7-0 (3-0)
  3. 2. kolo IE Znojmo starší dorost – Řečkovice 5-0 (4-0)
  4. 3.kolo FC Kuřim - IE Znojmo mladší dorost 3-2 (2-1)
  5. 3.kolo FC Kuřim – IE Znojmo starší dorost 4-5 (1-3)
  6. 4.kolo IE Znojmo starší dorost – Mor. Slávie Brno 1-1 (1-1)
  7. 4.kolo IE Znojmo mladší dorost-Mor. Slávie Brno 3-7 (1-6)
  8. 5.kolo Veselí na Mor. – IE Znojmo starší dorost 16-2 (5-1)
  9. 5.kolo Veselí na Mor.- IE Znojmo mladší dorost 5-2 (3-1)
  10. 6.kolo IE Znojmo starší dorost-Starý Lískovec 1:4 (0:2)
  11. 6.kolo IE Znojmo mladší dorost -St.Lískovec 5-7 (1-4)
  12. 7.kolo Slatina – IE Znojmo A starší dorost 1:2 (0:1)
  13. 7.kolo Slatina-IE Znojmo mladší dorost 1-0 (0-0)
  14. 8.kolo IE Znojmo A starší dorost – Ivančice 1-0 (1-0)
  15. 8.kolo IE Znojmo mladší dorost-Ivančice 4-1 (2-1)
  16. 9.kolo Medlánky – IE Znojmo mladší dorost 4-1 (2-0)
  17. 9.kolo Medlánky – IE Znojmo starší dorost 2-0 (1-0)
  18. 10.kolo IE Znojmo dorost starší - Kohoutovice 0:7 (0:3)
  19. 10.kolo IE Znojmo mladší dorost-Kohoutovice 1-14 (1-5)
  20. 11.kolo Velké Němčice - IE Znojmo mladší dorost 7-0 (6-0)
  21. 11.kolo Velké Němčice – IE Znojmo starší dorost 1-1 (0-1)
  22. 12.kolo IE Znojmo starší dorost - Rosice 3:1 (3:0)
  23. 12.kolo IE Znojmo mladší dorost-Rosice 2-1 (1-1)
  24. 13.kolo Tasovice – IE Znojmo starší dorost 0-3 (0-1)
  25. 13.kolo Tasovice-IE Znojmo Mladší dorost 0-6 (0-3)
  26. 1.kolo Slovan Brno – IE Znojmo starší dorost 6-2 (2-1)
  27. 1.kolo Slovan Brno-IE Znojmo mladší dorost 1-2 (0-1)
  28. Zimní příprava staršího dorostu
  29. FK Znojmo dorost – Mor. Krumlov 3-0 (0-0)
  30. FK Znojmo dorost – Lipník muži 2-2 (1-2)
  31. FK Znojmo dorost – FC Ivančice 0-5 (0-0)
  32. FK Znojmo starší dorost - Fotbalová škola Třebíč 0-4 (0-2)
  33. FK Znojmo mladší dorost – Fotbalová škola Třebíč 7-2 (3-2)
  34. Pavel Vrba hostem školení trenérů
  35. FK Znojmo starší dorost – Štítary muži dorost 18-3 (9-1)
  36. Jemnicko U19 – FK Znojmo starší dorost 0-3 (0-1)
  37. FK Znojmo ml.dorost - Ivančice st.žáci 7-6 (3-1)
  38. 15.kolo Řečkovice – FK Znojmo starší dorost 3-3 (1-3)
  39. 15.kolo Řečkovice - FK IE Znojmo ml.dorost 2-3 (0-1)
  40. 16.kolo FK Znojmo starší dorost – FC Kuřim 2-3 (1-2)
  41. 16.kolo FK Znojmo ml.dorost – Kuřim 0-5 (0-3)
  42. 17.kolo MS Brno - FK Znojmo mladší dorost 5-0 (1-0)
  43. 17.kolo MS Brno – FK Znojmo starší dorost 1-0 (0-0)
  44. 18.kolo FK Znojmo starší dorost – Veselí nad Mor. 1-6 (1-2)
  45. 18.kolo FK Znojmo mladší dorost - Veselí n.Mor. 0-8 (0-4)
  46. 13.Kolo Okresní soutěže mladších žáků
  47. 19.kolo ST.Lískovec - FK Znojmo mladší dorost 6-2 (0-1)
  48. 19.kolo St.Lískovec – FK Znojmo Starší dorost 10-1 (4-0)
  49. 20.kolo FK Znojmo starší dorost – Slatina 0-5 (0-2)
  50. 20.kolo FK Znojmo mladší dorost – Slatina 1-1 (0-1)
  51. 21.kolo Ivančice – FK Znojmo starší dorost 4-0 (2-0)
  52. 21.kolo Ivančice - FK Znojmo mladší dorost 7-4 (1-3)
  53. 22.kolo FK Znojmo starší dorost – Medlánky 2-5 (0-3)
  54. 22.kolo FK Znojmo mladší dorost - FC Medlánky 1-3 (0-2)
  55. 23.kolo Kohoutovice – FK Znojmo starší dorost 6-1 (2-1)
  56. 23.kolo Kohoutovice - FK Znojmo mladší dorost 5-0 (3-0)
  57. 24.kolo FK Znojmo starší dorost – Velké Němčice 1-4 (0-2)
  58. 24.kolom FK Znojmo mladší dorost - Velké Němčice 3-4 (3-3)
  59. 25.kolo Rosice – FK Znojmo starší dorost 6-0 (2-0).
  60. 25.kolo Rosice – FK Znojmo mladší dorost 7-0 (0-0)
  61. 26.kolo FK Znojmo mladší dorost – Tasovice 9 -1 (5 - 0)
  62. 26.kolo FK Znojmo starší dorost – Tasovice 8-1 (5-1)
  63. 14.kolo FK Znojmo starší dorost – Slovan Brno 3-4 (2-2)
  64. 14.kolo FK Znojmo mladší dorost - Slovan Brno 1-5 (1-2)
  65. Dorost v nové sezóně

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

Fotbalové zprávy

17. říjen 2019

Naši sponzoři

Reklamní blok