6.kolo IE Znojmo mladší dorost -St.Lískovec 5-7 (1-4)

Góly – Balík, Blažíček, Pigal, Železný M., vlastní,

Válek-Servit E.,Rehberger,Synek,Pěnkava,Havliš,Kormoš,Balík,Lehocký,Blažíček,Procházka.
Náhradníci: Železný M.,Servit Š.,Pigal,Wrana

Trenér : Milan Železný

Je škoda,že ikdyž jsme hráče upozorňovali na začátek zápasu,tak jsme ho opět nezvládli a v 15 min. jsme prohrávali už 0:4. Udělali jsme spoustu laciných a naivních chyb, které soupeř nekompromisně potrestal. Ve druhém poločasu hráči plnili to co jsem po nich vyžadoval. Byli jsme v některých fázích zápasu lepším mužstvem,což se proneslo v konečném výsledku druhého poločasu který jsme vyhráli 4:3.Ale jak jsem řekl nezvládli jsme začátek zápasu a pak už jsme to nebyli schopní dotáhnout. Hosté, kteří vedou tabulku, si ten zápas zkušeně pohlídali a zaslouženě vyhráli. Mě těší,že za tím St.Lískovec do teď dostal jenom tři góly a od nás jich dostal pět. Takže s útočnou fází jsem spokojen, ale obranná fáze byl špatná. Dnes neměl svůj den i náš brankař, který se podílel na více gólech. Dnešním výkonem a přístupem mě potěšil Marek Balík, který ještě musel nečekaně chytat za A Dorost-chválíme. Krásným golem se blýskl Milan Železný kdy, pohotovou střelou do šibenice upravil konečné skóre na 5:7. Naopak mě zklamali hráči,kteří na zápas vůbec nepřišli, nebo přišli pozdě bez omluvy (Veselý,Pigal).