logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

FK Znojmo dorost – Mor. Krumlov 3-0 (0-0)

 Branky: 66min- Neméth P., 75min-Moravec Z., 86min-Krejčí M.

První utkání zimního turnaje dorostu a mužů UT Jevišovice. 

Sestava a hodnocení utkání

Sestava: Rehberger M. – Krejčí P.(Pěnkava T.)Bastl L.Doubek J.Rehberger T.(Pospíchal M.)-Krejčí M.(Havliš P.)Blažíček J.Jaroš J.Fryš M.(Balík M.)Neméth P.(Moravec Z.)Raška V.

První zápas zimní přípravy, kde naši dorostenci jsou přihlášeni na turnaj v jevišovicích. Zápas se odehrával za hustého sněžení. První poločas byl hodně neurovnaný byla znát herní pauza a také zasněžený terén. Vytvořili jsme si šance, ale ty jsme neproměnili, i když na druhou stranu soupeř se také mohl dostat do vedení, ale náš tým měl velkou oporu v brankáři Rehbergrovi.

V kabině bylo velké dusno! Hned od první minuty druhé půle to na hřišti bylo znát. Zlepšilo se nasazení, pohyb a i kombinačně to bylo mnohem lepší, takže se to začalo projevovat i na stavu utkání. Výsledek se dostavil a naše mužstvo si to za druhý poločas určitě zasloužilo. Celý druhý poločas jsme byli lepším týmem.

Hodnocení Jan Lattner - trenér

Pochvalu dnes zaslouží celá obrana v čele s L. Bastem a P. Krejčím. Ostatní podali hlavně ve druhé půli velmi bojovný výkon.

Koho bych chtěl dnes vyzvednout tak je Marek Rehberger v brance. Za dobu co jsem u mužstva jsem podobný výkon u něj neviděl. Výběhy, hra nohou, jistota a sebevědomí s jakým v tomto zápase chytal, byl úchvatný. Něco jako Petr Čech. Doufám, že v takových výkonech bude pokračovat i v dalších zápasech.

TRÉNINK:PONDĚLÍ 18:00 – 19:30hod ZNOJMO UMĚLKA

Ročníky 97 s A muži pondělí posilovna v 18,00h, Středa – Pátek od 18,00h umělka Znojmo.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři