9.kolo Medlánky – IE Znojmo starší dorost 2-0 (1-0)

Sestava: Ondrovčák L. – Pospíchal M. Bastl L. Rehberger T. Krejčí P.  - Lehotský V. Blažíček J. Burda J. Jaroš J, - Kormoš S. Moravec Z.

Střídání: Synek D. Pigal T. Servit E. Železný M. Ondrovčák D.

K tomuto utkání jsme odjeli k soupeři který byl ve spodní části tabulky. Odjeli jsme bez osmi hráčů základní sestavy.(nemoc, zranění, doplnění do týmu mužů). Když dojdeme na ročníky tak dnes tam byli 2001,2000,1999,1998,1997. Co se týče zápasů na takovém terénu se našim klukům vůbec nedařilo. Kombinace nám vůbec nešla pohyb nebyl až tak špatný. Bylo vidět, že soupeř je na tento terén zvyklí. Měli jsme i několik šancí ale ty jsme neproměnili.

Ted nás čeká utkání v sobotu s prvním celkem tabulky Kohoutovice, tak možná budeme všichni. I tak jsme spokojeni s výkonem tak mladého týmu.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ: LATTNER JAN – REHBERGER MAREK ST.