17.kolo MS Brno - FK Znojmo mladší dorost 5-0 (1-0)

79.min. Neproměněná penalta - Synek

Sestava a hodnocení utkání

Fiala-Synek,Rehberger,Lehocký,Servit E.,Burda,Škubal,Procházka,Jaroš,Částek,Pigal
Náhradníci : Servit Š.,Ondruš,Železný,Soukup

Řekl po utkání trenér : MIlan Železný

Od začátku zápasu nás domácí tým přehrával a mohli jsme být rádi, že jsme prohrávali v poločase jenom 0:1. Na začátku druhého poločasu jsme nastřelili bohužel jenom tyč a soupeř nám pak nasázel další čtyři goly. Nic by nezměnil ani pokutový kop v poslední minutě, který jsme bohužel neproměnili. Přes prohru 0:5 musím klukům poděkovat a pochválit je, protože dnešní zápas jsme odehráli se sedmi žáky a nekteří hráčí už byli unaveni z předchozího zápasu za A dorost. Našim nejlepším hráčem byl dnes jednoznačně Jan Burda, který odehrál a odmakal oba dva zápasy, ikdyž měl zdravotní potíže. Ještě stojí za to vyzdvihnout výkon Oty Škubala a Šimona Servita r.2002.