FK Znojmo ml.dorost - Ivančice st.žáci 7-6 (3-1)

Gól - Blažíček 3x, Havliš 2x, Balík, Jaroš,

Přípravný zápas na umělé trávě v Jevišovicích :

Kmotras- Synek, Servit E, Pěnkava,Železný,Balík, Jaroš,Havliš, Blažíček,Pigal,Částek,Palo, Procházka,

.

Řekl po utkání trenér Milan Železný :

Poslední přípravný zápas jsme sehráli s kvalitním mužstvem z Ivančic. V prvním poločase jsme podali výborný výkon. Byly tam hezké fotbalové momenty zakončené pěknými góly. Kluci hráli zodpovědně, hlavně v obranné fázi jsem byl spokojen. V druhém poločase mě těší jen ty čtyři vstřelené góly, ale obrannou hru jsme totálně vypustili. Soupeř nás za to potrestal pěti góly. Už jsem to říkal několikrát, že jeden poločas nám v mistrovských utkáních nemusí stačit.

Na závěr bych chtěl popřát naším hráčům : Pavlu Havlišovi a Marku Balíkovi kteří jdou hostovat do 1.SC.Znojmo hodně sportovních uspěchů a poděkovat jim za příkladný přístup k tréninkům a k výkonu v mistrovských utkáních v našem klubu.

Plán tohoto týdne :
Treninky ML.Dorost a St.Žáci - Pátek v 16:00 na hřišti FK.Znojmo
Mistrovské utkání ML:Dorostu v neděli Řečkovice odjezd a nominaci upřesním na treninku