13.kolo Tasovice – IE Znojmo starší dorost 0-3 (0-1)

Branky: Neméth P 2x,.Krejčí P.

Sestava: Rehberger M. – Moravec J.Bastl L.Rehberger T.Kolek Z. – Blažíček J.Kordula F.Krejčí P.Jaroš J. – Moravec Z.Neméth P.

Střídání:Pigal T.Železný M.Servit E.Krejčí M.

K zápasu KP. jsme zajeli do Tasovic k derby. Od první minuty byl zápas vyhecovaný a to z obou stran. My jsme hráli první poločas hodně špatně-bylo to bez pohybu a nebyl vidět nějaký zájem o hru. Podařilo se nám vsítit branku, ale to bylo vše a tak skončil první poločas. Do druhé půle se udělali změny a bylo to znát. Začali jsme kombinovat, běhat a šli do zakončení. Vytvořili jsme si i šance, ale ty jsme neproměnili, zakončovali je jak mistři velmi laxně. Dnes nám opět fungovala obrana – byl to dobrý výkon, ale velká pochvala dnes patří T.Rehbergrovi – byl všude bojoval o každý míč a nekazil rozehrávku. Ve druhé části jsme si vytvářeli šance a ty jsme naštěstí dokázali proměnit. Druhý poločas byl z naší strany lepší a dalo se na to koukat. S výsledkem jsme spokojeni, ale ještě máme jedno kolo a měli to  potvrdit.

Řekli po utkání: Kalina Lukáš – Rehberger Marek

Trénink: ČT – 17:00HOD