logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

1.kolo Slovan Brno – IE Znojmo starší dorost 6-2 (2-1)

Branky: Németh P.-2x

Sestava a hodnocení utkání plus hodnocení B dorostu

Sestava: Ondrovčák L. – Moravec J.Kordula F.Raška V.Kolek Z. – Jaroš J.Blažíček J.Rehberger T.Krejčí P. – Németh P. Moravec Z.

Střídání:45.Min – Fryš M.Burda J.Rehberger M. – 65.Min Kormoš S.Krejčí M.

K poslednímu zápasu podzimu jsme zajeli do Brna na SLOVAN. Tento tým je na čelních příčkách krajské soutěže. Naši kluci jako nováček soutěže zatím nevedli v podzimní části zle. V celé podzimní části jsme odehráli snad jenom dva zápasy v kompletní sestavě. Důvody byli především zranění a nemocní hráči. Ani v tomto jsme neodjeli kompletní. K tomuto zápasu jsme vzali 16hráčů. Začátek utkání byl z naší strany hodně špatný. Vázla kombinace a celkový projev byl špatný.Kolektivní výkon chyběl. Když jsme se dostali ke kombinaci a to na jeden dotek tak jsme byli sobečtí a šli do hloupého zakončení. I proto skončil poločas za příznivého stavu 2:1.

Do druhé půle se udělali několik změn v sestavě, ale nebylo to nic platné spíše naopak. Pokles výkonnosti byl ještě horší a na hru našich hráčů se doslova nedalo dívat. Zato soupeř byl běhavý kombinoval a byl hodně nebezpečný hlavně v přechodu do útoku. Už je vidět, že je potřeba si odpočinout a nabrat nové síly na jarní část. Tento zápas nejde nikoho pochválit nebo vyzdvihnout.

Poděkování ale nakonec ano jako nováček soutěže jsme celkový dojem určitě splnili. Máme 20bodů a klidný střed soutěže, což je skvělé. Tak ještě jednou poděkování od celého realizačního týmu mladšího + staršího dorostu. Musíme poděkovat vedení že nám umožnili tuto soutěž hrát a doufáme, že jsme nezklamali.  

ZAKONČENÁ: 20.11.2015 SRAZ 16:00HOD KABINY HŘIŠTĚ VĚCI NA FOTBÁLEK SEBOU+100Kč

 Máme také B. Tým. Ten odehrál okresní soutěž. I když jsme převážně doplňovali mužstvo z A- dorostu, tak jsme dávali příležitost i mladým hráčům a dostali se i do hry i věkem starší žáci, což je pro ně velká škola.

Tento tým si vedl dobře a po skončení podzimní soutěže je na prvním místě s náskokem pěti bodů. Musíme pokračovat takhle dál více zapojit mladých a v zimní přípravě na sobě začít pracovat. Musíme i těmto klukům poděkovat za dobrou reprezentaci našeho klubu.

Co se týče zimní přípravy budete včas informováni.(začátek zimní přípravy 7.1.2016 čtvrtek 18:00hod)

Dále bychom chtěli zopakovat hráčům ročník 1997 – tréninky úterý – čtvrtek sraz 17:30hod s muži

Dále informace:

UKONČENÁ DOROST SRAZ 16:00HOD PÁTEK 20.11.2015 VĚCI NA FOTBÁLEK+100Kč

Řekli jak po utkání tak závěrem:

KALINA LUKÁŠ – PAVLÍČEK JARDA – REHBERGER MAREK – LATTNER JAN

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři