23.kolo Kohoutovice – FK Znojmo starší dorost 6-1 (2-1)

Gól - Raška V.

Sestava a hodnocení utkání

Rehberger M. – Lehotský V.Rehberger T.Burda J.Pěnkava T. – Blažíček J.Raška V.Neméth P.Jaroš J. – Krejčí M.Moravec Z.

Náhradníci:Servit E. Servit Š.Železný M.Fiala O.Hudeček P.

Ve 23.kole KP jsme odjeli na vedoucí tým tabulky do Kohoutovic. Soupeř byl v utkání daleko lepší a měl držení míče v první půli minimálně 80%-20% ovšem my jsme svojí bojovností a přístupem dobře bránili a hráli zodpovědně. Domácí nám sice dali dvě branky, ale nám se ke konci poločasu podařilo snížit střelou s trestného kopu Václavem Raškou (opravdu moc hezká branka).Tímto stavem 2:1 skončil první poločas.

Do druhé půle jsme přišli na hřiště jako vyměnění bez pohybu a navíc absolutní nezájem o hru a lepší výsledek. Soupeř tak trestal naší lehkovážnost vstřelenými brankami a tak konečný výsledek je hodně špatný. Navíc výkon, který předvedli naší starší hráči se nedá ani komentovat. Jejich přístup není dobrým příkladem pro mladší nastupující generaci

ŘEKLI PO UTKÁNÍ: LATTNER JAN – REHBERGER M.

TRÉNINKY: ÚTERÝ+STŘEDA+PÁTEK – 17:45HOD