19.kolo ST.Lískovec - FK Znojmo mladší dorost 6-2 (0-1)

Góly – Krejčí M., Pěnkava

Fiala-Rehberger,Servit E.,Pěnkava,Krejčí M.,Železný,Jaroš,Blažíček,Lehocký,Procházka,Synek.
Náhradníci : Servit Š.,Soukup.

Řekl po utkání trener : Milan Železný

Tento zápas ikdyž jsme prohráli opět vysokým rozdílem hodnotím kladně. Hlavně chci pochválit všechny kluky, kteří měli odehráno už jeden zápas, někdo za A dorost a někdo za St.žáky, kteří obětavě přijeli z Rakšic kde sehráli své mistrovské utkání ( výhra 7:3). Nastupovali jsme do začátku zápasu z defenzivní taktikou a hlavně jsme potřebovali šetřit síly, což se nám podařilo a do kabin jsme šli s těsnou prohrou 0:1. Gól jsme dostali minutu před koncem poločasu.
Druhý poločas jsme udělali změnu směrem dopředu vysunutím Michala Krejčího z obrany. Sice jsme inkasovali druhý gól ale i to nás nesložilo a během tří minut jsme zápas srovnali na 2:2 první gol vstřelil Tomáš Pěnkava po chybě domácího brankáře a o vyrovnání se postaral právě Michal Krejčí po samostatném úniku a s přehledem zakončil svou střelu k tyči.Bohužel jsme tento stav neudrželi moc dlouho, protože se nesmyslně nechal vyloučit během jedné minuty Tomáš Pěnkava. Touto jeho nedisciplinovanosti si troufám říct, že to byl důležitý moment naší prohry. Jak jsem řekl kluci měli toho plné zuby a prostě v deseti hráčích jsme odpadli a nestačili na soupeře, už jsme se jenom bránili.
S dnešním výkonem jsem byl spokojen. Musíme se z těchto chyb poučit.