1.kolo  Starší přípravky dívek

1.kolo Starší přípravky dívek

Ve středu 26.8.2020 odehrála děvčata starší přípravky první kolo letošní sezóny.Proti děvčatům se postavili kluci z našeho klubu FK Znojmo.

Sestava,výsledky a hodnocení

Sestava: Garčinská ,Nemešová -Čtveráčková , Malíková , Garajová , Šmerdová , Čechová , Klásková , Nováková , Horáková , Kučerová , Arndt , Hanzelová M. ,Hanzelová L. , Šprynarová , Hesová.

FK ZNOJMO DÍVKY : FK ZNOJMO KLUCI     3 : 5

Góly: Kučerová 2 , Hanzelová Marie

FK ZNOJMO DÍVKY : FK ZNOJMO KLUCI     3 : 10

Góly:  Kučerová 2 , Garajová

Dnes děvčata odehrála své první letošní kolo v soutěži . V poli jsme měli děvčata rozdílných ročníků. V úvodu se děvčata na hřišti hledaly. Nedařilo se nám dávat přesné přihrávky a hodně nepřesností bylo od výhozů od brány.  V útoku nám chyběla dravost a přesná střelba na bránu. Kluci byli v poli aktivnější a my dělali spousty chyb. Některé  hráčky hrály dnes poprvé  s námi a byly vidět nedostatky ,které musíme na trénincích víc nacvičit. V záloze dnes skvěle odmakala Kačka Čechová , v obraně pak Maruška Hanzelová. Vyzvednou musíme výkon naší nejmladší hráčky Tamarky Garajové , která je velká bojovnice  a jako jediná dnes opravdu nevypustila jediný souboj o míč. Také dala krásný gól ,který si moc za svoji hru zasloužila . Naopak některá děvčata nás svými výkony zklamala.Kluci dnes zaslouženě vyhráli.

Do druhého zápasu musíme  lépe připravit a na trénincích se více věnovat našim nedostatkům.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček a za jejich fandění !!!!!

Trenéři Kučma, Veselá.