1.kolo dívčího týmu mladších žákyň

V neděli 30.8.2020 odehrála děvčata mladších žákyň svoje první letošní utkání v Šatově.

Sestava, výsledek a hodnocení

Sestava: Lavingrová- Kučerová, Sklenářová , Piscová , Doválelová , Veselá , Šišláková , Langmannová , Urbánková , Košická , Kapaňová , Arndt, Čechová ,Hanzelová M.

FK ZNOJMO DÍVKY - ŠATOV  10:0  (5:0)

Góly: Veselá 3 , Šišláková 2 , Košická , Čechová , Doválelová ,Sklenářová , Langmannová

Úvod zápasu se nevyvíjel tak jak jsme si v kabině řekli. Holky se pomalu dostávaly do tempa a přizpůsobovaly se hře soupeře. Pak se ale děvčata začala prosazovat i gólově. Skóre otevřela Janča Veselá a od té doby si děvčata zápas užívaly. Hrálo se převážně na polovině soupeře a padal jeden pěkný gól za druhým. Dvěma střelami se prosadila Kája Šišláková.Pěkný gól do poločasu dala Kája Košická a Katka Čechová. Poločas skončil 5:0 pro děvčata.

Do druhého poločasu děvčata vlétly se stejnou chutí a přidaly dalších 5 krásných gólů.  Individuálním průnikem se prosadila Terka Doválelová .Hattrick dnes dala naše kapitánka Janča Veselá. Po několika nevydařených střelách se nakonec prosadila i Terka Sklenářová a poslední 10 gól dala naše stoperka Gabča Langmannová. Jako trenéry nás těší že se střelecky prosadilo více hráček.Holky dnes předvedly skvělý fotbal. V bráně se dnes trošku nudila naše gólmanka Julča Lavingrová, ale skvěle rozdávala balóny a tím se naše hra lépe vytvářela.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček na zápas a za jejich fandění !!!!