logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

2. Kolo Starších přípravek - Dívky

2. Kolo Starších přípravek - Dívky

Ve čtvrtek 3.9.2020 si děvčata z přípravky předehrály nedělní druhé kolo na hřišti v Dobšicích. Děvčata odehrála dva skvělé zápasy.

Sestava, výsledky a hodnocení

 

Sestava: Garčinská ,Nemešová- Čtveráčková , Malíková , Garajová , Šmerdová , Klásková , Nováková , Horáková ,Kučerová , Arndt , Hanzelová M. , Hanzelová  L. , Šprynarová , Klímová , Hesová.

FK ZNOJMO DÍVKY :  SOKOL DOBŠICE   9:2 (4:1)     

Góly: Kučerová , Šmerdová , Horáková 2 , Klímová ,Malíková , Garajová , Klásková , Hanzelová M.

První zápas se z počátku děvčata na hřišti moc nesoustředily a trápily se .Po několika minutách jsme se ale dočkali prvního gólu v podání Zuzka Kučerové ,které se dnes střelecky prosazovat nedařilo.Nakonec ale přeci jen smůlu prorazila.V tomto zápase padlo dnes hodně gólů. Krásným sólovým útokem se prosadila naše nová hráčka Viki Malíková.Dvěma góly se blýskla  Amálka Horáková . Holky si začaly více nahrávat a naše šance na gól se zvyšovaly. Největší bojovnicí  byla dnes opět nejmladší hráčka Tamarka Garajová ,která dnes předvedla chuť hrát  a přidala i krásný gól , který diváci ocenily velkým potleskem. V obraně máme pořád mezery  a obránkyně se zapomínají vracet. v bráně musíme pochválit Terku Garčinskou ,která s děvčaty dobře spolupracuje.

FK ZNOJMO DÍVKY : SOKOL DOBŠICE   7:2  (2:2)    

Góly: Klímová 2 , Klásková 2 , Garajová , Hanzelová M. 2

Ve druhém zápase  už se začala na některých hráčkách projevovat  nesoustředěnost a únava. Kluci z Dobšic  začaly využívat našich chyb v obraně a my inkasovali zbytečné góly. Pokud jsme se dostaly do útoku střelecky jsme se neprosazovali.  Opět velké nasazení  prokázala Tamarka Garajová ,která jako jediná při rozehrávkách napadá gólmana  a tím rozhodí celou soupeřovu rozehrávku. U starších děvčat nám toto chybí. Dnes nás zklamala hra našich starších děvčat od kterých očekáváme více . Ve druhém zápase se dvakrát prosadila pěkným únikem a gólem Terka Klásková a Sofie Klímová. Dvěma góly se prosadila i Maruška Hanzelová. Nakonec děvčata dotáhla i druhý zápas do vítězného konce .

Děkujeme rodičům za dovoz hráček na zápasy a za jejich fandění  !!!!

Trenéři Veselá a Kučma.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři