logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

4. kolo Okresní soutěže mladších žákyň

V neděli 20.9.2020 odehrála děvčata zápas proti týmu Vrbovec/Dyjákovičky.

Výsledek, sestava a hodnocení

Sestava: Lavingrová -Čechová , Sklenářová , Suchá , Piscová , Veselá , Šišláková , Doválelová , Košická , Urbánková , Kapaňová , Pavlíkovi Sára a Sofie.

FK ZNOJMO DÍVKY : VRBOVEC/DYJÁKOVIČKY   P(4:0)   4:0

Góly: Doválelová 3x , Veselá

Zápas se od prvního poločasu hrál na jedné polovině hřiště. Holky si  v prvním poločase  vytvořily několik gólových šancí ale pouze 4 z nich proměnily. Dnes dala svůj první hatrick Terezka Doválelová , která se zápas od zápasu hodně lepší. V záloze dobře  odehrála Janča Veselá, která také přidala  náš 4 gól a Katka Čechová. Druhý poločas byl bezgólový ,holky si nedokázali dát přesně přihrávku a nebo naše šance skončily mimo bránu. Ač byl soupeř o hlavu menší někdy se holkám dokázal pěkně motat pod nohama a ty pak dělali spousty chyb. Dnes musíme pochválit naši zastupující stoperku Káju Šišlákovou a obránkyni Káju Urbánkovou. Naopak nás dnes zklamala hra útočnic Katky Suché a Terky Sklenářové ,které se nedokázaly víc prosadit. Jedinou útočnici musíme pochválit a to Lucku Piscovou za její dravost  a bojovnost. Dobře se začlenily sestry Pavlíkovi. V bráně sice gólmanka Julča Lavingrová neměla moc práce ale perfektně organizovala obranu a rozehrávala míče .

Příští kolo odehrajeme doma proti týmu kluků z našeho klubu ,tak se musíme na tréninku dobře připravit a odstranit chyby ,které občas děláme.

Děkujeme rodičům za  dovoz hráček a jejich fandění !!!!!

Trenéři Kučma , Veselá , Košická a Škrabalová.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři