logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

3.kolo okresní soutěže mladších žákyň

3.kolo okresní soutěže mladších žákyň

V sobotu 12.9.2020  odehrály mladší žákyně další kolo na domácím hřišti proti Valtrovicím.

Sestava, výsledek a hodnocení

 

Sestava: Lavingrová - Veselá , Suchá , Šišláková , Čechová , Doválelová , Sklenářová , Langmannová , Urbánková , Kapaňová, Košická , Pavlíková Sofie a Sára , Hanzelová M. , Janečková.

FK ZNOJMO DÍVKY : VALTROVICE      11: 1 (3:0)   

Góly: Janečková , Šišláková , Doválelová 2 , Veselá 4, Košická , Sklenářová , Suchá

 Hned od začátku byla vidět jak výšková tak silová převaha našeho týmu.Soupeř dorazil s podstatně menším a mladším týmem. Hrálo se po celou dobu na jedné polovině hřiště. Holkám se mladší soupeř spíše motal pod nohama a hra  se v začátku hodně hromadila uprostřed hřiště. Pak ale holky začaly využívat velkého hřiště a góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Jako první se trefila Viki Janečková.  Aby se nám gólmanka Julča v bráně nenudila nutili jsme holky, rozvíjet hru a využívat rozehrávek od brány. To se holkám dařilo a střelecky jsme se prosadily celkem 11x.  První poločas byl střelecky slabší ,kdy jsme trefovali pouze gólmana ale ve druhém už se šance na gól vždy využily. Dnes jsme na hřišti nechali hrát více hráčky co zatím hrávají kratší  dobu ,tak dnes si fotbal užily naplno. Holkám slabší soupeř moc nesvědčí ,vždy se přizpůsobí tempu soupeře a vše je pak pomalé.

V příštím kole nás čeká soupeř Vrbovec/Dyjákovičky a potom zápas proti našim klukům z FK Znojmo.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček a za jejich skvělou podporu !!!!

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři