1. kolo letního poháru OFS mládeže - starší žákyně

V neděli 6.6.2021 odehrály starší žákyně první zápas poháru proti  týmu Blížkovic. Hrálo se systémem 10+1.

Sestava, výsledek a hodnocení utání

Sestava:  Lavingrová - Doválelová ,Piscová , Suchá , Sklenářová ,Matoušková , Šišláková , Veselá , Čechová ,Urbánková , Kapaňová ,Pavlíková Sára ,Pavlíková Sofie , Košická , Arndt.

FK ZNOJMO DÍVKY : BLÍŽKOVICE  0:8  (0:1)

Dnes  se starší žákyně  utkaly v zápase proti Blížkovicím. První poločas byl velmi vyrovnaný a holky se soupeřem dlouho držely krok. bohužel jsme se nedokázali dostat do gólového zakončení , soupeř byl v soubojích důslednější a rychlejší na míči. Během prvního poločasu jsme inkasovali pouze jednou. Výbornou práci odváděli děvčata v obraně , naopak ve střední části záložnice  vždy o míč přišly.  Do druhého poločasu jsme děvčata nabádali k většímu důrazu a přesnějším nahrávkám. I soupeř přitvrdil v osobních soubojích a nedal děvčatům nic zadarmo.   Naše hra byla nepřesná a holkám docházeli síly. Soupeř nám nasázel dalších 7 gólů. Za faul na jednu z našich hráček jsme kopali penaltu ,kterou Terka Doválelová neproměnila. Dnes musíme pochválit stoperku Katku Čechovou která byla dnes  nejlepší hráčkou v poli. Společně sní v obraně výborně odehrála naše kapitánka Janča Veselá. V obraně měli děvčata dnes hodně práce a hodně osobních soubojů. Pochvalu si zaslouží děvčata Sára a Sofie Pavlíkovi, Lucka Kapaňová a v útoku neúnavná a bojující Terka Doválelová a Lucka Piscová.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček na zápas a za jejich fandění !!!!!

Musíme se poučit z našich chyb a na tréninku se na ně více zaměřit.

Trenéři  Kučma - Veselá,  zdravotnice Škrabalová.