Dívky - mladší přípravka

V sobotu 31.07.2021 jsme odehráli přátelský zápas mladších přípravek v Šatově

Sestava,výsledky a hodnocení

Nemešová - Kašparová, Šmerdová, Kuřitková, Steinochová, Horáková, Rozehnalová, Garajová

Zápas Tatran Šatov - FK Znojmo dívky 5:7 (góly: Horáková 6x, Garajová 1x)

V sobotním prázdninovém dopoledni jsme zavítali do Šatova odehrát přátelský zápas. Do utkání holky nastoupily bez jediného tréninku. Tréninková pauza byla zpočátku znát, ale holky se do zápasu rychle dostaly. Sestava byla početně slabší, domácí naopak měli hráčů dostatek a mohli tak střídat a šetřit síly. Holky dostaly trochu nakopáno, což bylo nepříjemné, zvlášť za menšího počtu dívek na střídání. Celý tým ale poctivě odmakal celý zápas a to nás těší nejvíc, že i při nepříznivých okolnostech táhne tým za jeden provaz a chce urvat i pěkný výsledek. Střelecky dominovala Amálka Horáková, která těžila z výborné souhry v útoku s Tamarkou Garajovou, která ji i připravila několik pěkných šancí. Druhý útok se střelecky neprosadil, ale zároveň domácím znepříjemňoval hru a nepouštěl je do šancí. V obraně si holky pořádně mákly, protože hrály v obraně jen tři a tak někdy nezbývalo ani sil k větší podpoře útoku. V bráně odchytala spolehlivě Verča Nemešová.

Na podzim čeká děvčata kategorie starší přípravky v rámci okresu. Pro děvčata bude tato kategorie náročná, ale jedině přístup v tréninku a těžké zápasy je posunou dál. K trénování se vrátíme od 16.8.2021.
Poděkování patří rodičům za odvoz děvčat na zápas a fandění!!!

Trenéři FK Jan Šmerda a Kamil Lavingr