logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Previous Next

Naše děvčata na výběrovém kempu W13 a W14 v Brně

V pondělí 28.6.2021 se čtyři naše děvčata zúčastnila výběrového kempu  dívek v Brně - Jundrov. Nominována byla:  Veselá Jana , Lavingrová Julie , Suchá Kateřina , Matoušková Karolína. Pod vedením trenérky Olgy Kušnierové se naše děvčata zúčastnily celodenního tréninku + odehrály modelový zápas na celé hřiště (10+1). Celý den bylo velmi horké počasí ,ale holky si kemp užily  a vzorně reprezentovaly náš klub.

Děkujeme !!!!!

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři