2. kolo FK Znojmo B - Mor. Krumlov B 0:2 (0:1)

Sestava a hodnocení utkání

Vaněk - Pevný, Krontorad Marek, Slabý, Ondra, Lichevník, Beno, Železný M, Poláček P., Krontorad Martin, Gavelčík.

Náhradníci: Koňařík, Havliš, Mössmer, Németh, Balík.

Řekli po utkání trenéři: Kubále a Samek J.

Náš ,,B" tým dnes nastoupil v sestavě, která spíše připomínala sestavu dorostu. Kluci se sice snažili ale na zkušený tým z Mor. Krumlova tentokrát nestačili. Vstup do utkání se nám nepovedl a už ve 2 minutě jsme prohrávali 0:1. V prvním poločasu měl naší největší šanci na vyrovnání nejzkušenější náš hráč Lukáš Gavelčík ale trefil pouze z přímého kopu břevno. Druhý poločas byla hra vyrovnaná, ale hosté využili našeho zaváhání a v 65. minutě zvýšili stav utkání na konečných 0:2. V závěru utkání měl ještě šanci Marek Balík ale bohužel bránu přestřelil. Tento zápas jsme sice prohráli ale je to velká zkušenost pro naše mladíky. Všem dnes patří velké uznání a pochvala za předvedený výkon. Jen tak dále borci.

Další zápas hrajeme na domácím hřišti proti týmu z Hrádku. Utkání se hraje v neděli 22.8. v 13:30.