3.kolo FK Znojmo B – Hrádek  0:8 (0:3)

Kotáb - Železný M. ml.,Ondra, Neumann, Krontorád Marek, Krontorád Martin, Černý, Morkus, Gavelčík, Kalina, Balík

Náhradníci: Kafka, Kubále,Lichevníki,Koňařík,Vystrčil

Řekli po utkání trenéři: Kubále Dan, Železný M.

Dnes to prostě nebyl náš den. Náš B tým to jen potvrdil ostudnou prohrou. Na začátku zápasu to vůbec na žádný debakl nevypadalo. Hosté šli sice do vedení ale v zápětí jsme mohli vyrovnat, když ve stoprocentní šanci se ocitl Milan Železný ale bránu překopl. V prvním poločasu jsme si už toho moc nevypracovali a hosté přidali ještě dva góly a vedli 3:0. Do druhého poločasu jsme si řekli, že dáme gól a zkusíme zápas ještě zdramatizovat. Bohužel jsme inkasovali gól na 4:0 a do konce utkání už bylo na hřišti pouze mužstvo z Hrádku.

Borci bez bojovnosti se fotbal hrát nedá a takhle se o mistrovské body bohužel nehraje.

Další utkání zajíždíme do Jaroslavic, které budeme hrát v neděli 29.8. v 16:30.