logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

8.kolo FK Znojmo B – Hostim  2:5 (0:1)

Góly - Železný M. st. 2x

Sestava a hodnocení utkání

 

Vaněk-Salava, Železný M.ml., Ostrý M., Morkus, Ondra, Blažíček, Samek M., Poláček ml., Pěnkava ml., Tejkal

Náhradníci: Kubále, Koňařík, Lehocký, Železný M.st.

Řekli po utkání trenéři: Kubále, Železný M.

 První poločas to byl vyrovnaný zápas ale soupeř ze své standartní situace dokázal skórovat a ujali se vedení 1:0. Naše mužstvo své dvě velké příležitosti bohužel nevyužilo. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že zápas zkusíme minimálně srovnat. Soupeř ale v 50 min. přidal druhý gól a od této chvíle byli hosté jednoznačně lepším mužstvem a zaslouženě vyhrál tento zápas. Na našem mužstvu je vidět, že hraje každý zápas v jiné sestavě. Dnes nastoupil poprvé v mužské kategorii teprve 15-tiletý Ivo Tejkal a rozhodně svým výkonem nezklamal. Obrovské díky patří Milanovi Samkovi (r.1972), který též předvedl výkon na dobré úrovni. Vzhledem jaká byla situace před zápasem v sobotu (hodně nemocných), tak jsme s tímto zápasem spokojeni ikdyž nemáme ani bod. Oba dva góly za naše mužstvo vstřelil po dvou rohových kopech zkušený Milan Železný st., který nehrál mistrovské utkání asi 7 let. Gratulujeme!!! Dnes bychom chtěli vyzdvihnout výkony Jardy Blažíčka, Milana Železnýho ml. a mladíčka Ivo Tejkala-jen tak dále borci!!!

Další zápas sehraje naše mužstvo na hřišti v Práčích v sobotu 25.9.v 15:30.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři