9.kolo Práče – FK Znojmo B  2:0 (1:0)

Vaněk-Ondra, Železný M. ml., Pěnkava, Fryš, Krontorád Marek, Balžíček, Havliš, Krontorád Martin, Balík, Rolník

Náhradníci: Kolařík, Beno, Németh, Železný M. st.

Řekl po utkání trenér: Železný M.

Na zápas do Práčí muselo odjet několik kluků co hrálo ráno za áčko i za dorost a je jasné, že dva zápasy po sobě těžce zvládají. Zápas v Práčích byl z našeho pohledu vyrovnaný, ale musíme uznat, že domácí tým byl o něco lepší a měli více brankových příležitostí a zaslouženě vyhrál. My jsme dnes spokojení s bojovností a hlavně výkon našeho brankáře Dominika Vaňka byl vynikající. Vaňous vychytal několik tutových příležitostí domácím a dlouho nás držel v naději na dobrý výsledek. Škoda, že se nám nepodařilo vyrovnat, možnosti jsme na to měli. Ještě bychom vyzdvihli výkony našich dorostenců r.2005 (bratři Krontorádové a Kuba Beno), kteří si také odehráli ráno svůj zápas a v mužské kategorii rozhodně nezklamali.

Další zápas hrajeme na našem hřišti proti týmu z Prosiměřic v neděli 3.10 v 13:30.