11. kolo - FK Znojmo C - Blížkovice B - 2:1 (1:0)

Góly: Samek, Dočekal

Sestava: Svoboda - Poláček, Pavelka, Kostík, Železný  Milan ml. - Pitour, Rolník, Dočekal, Mössmer - Pěnkava, Samek.

Náhradníci: Náprava, Stýblo, Kafka, Klaška, Duhajský, Benda.

Dnešní vítězství bylo vydřené. Soupeř, se kterým jsme odehráli přípravné utkání a jednoznačně ho porazili, dnes přijel ve zcela jiné sestavě a především s úplně jiným pojetím hry. Od začátku se nám nedařila žádná finální fáze naší hry. Soupeř byl u všech pokusů o průnik do konečné fáze útoků dříve a celkově velmi dobře bránil. Ve 30 minutě se nám však přece jen konečně podařilo obranou projít a Sam vsítil první gól. Až do poločasu se hra velmi rychle přelévala z jedné strany na druhou a vyrovnání bylo na spadnutí. Výborně dnes (opět) zachytal Jéňa Svoboda, který vychytal několik tutovek.

Druhá půle začala podobně jako ta první. Hosté velmi dobře bránili, ale více ze hry jsme přece jen měli my. Často jsme útočili a minimálně 4-5 tutovek jsme nedali. V 70. minutě se přece jen podařilo pěknou hlavičkou skórovat Daldovi hlavou a konečně jsme vedli o dvě branky - 2:0. Soupeř ale nic nezabalil a dál velmi úporně útočil. Což nakonec v 76. minutě vedlo ke snížení na 2:1, kdy se pěkně trefili hlavou. Konec zápasu byl samozřejmě o nervy, ale vítězství jsme nakonec udrželi.

K výkonu pana rozhodčího jsem se chtěl vyjádřit, ale klubu by to neprospělo a panu rozhodčímu už to stejně nepomůže.