21. kolo – FK Znojmo C – SK Grešlové Mýto 11:0

Góly: Želi, Gavoš, Dosy, Pěna, Svoboda, Stýblo, Vecheta, Rohák 2, Balík 2

Sestava: Vaněk, Vecheta, Kostík, Železný, Pitour, Dohnal, Svoboda, Klaška, Pěnkava, Mössmer, Stýblo,

Doválel, Kubále, Gavelčík, Balík, Holzbauer

Sice se zpožděním, ale přece je tu na náléhání Želiho referát k utkání.

Sestava na toto utkání se nerodila vůbec hladce, zjistili jsme 2 věci. A to, že Grešlo rychle zapomíná, kdo jim vyšel vstříc s odložením zápasu, když měli posvícení a ta druhá, že máme v týmu spoustu vinařů. Ještěže máme v klubu velezkušeného trenérského stratéga na volné noze, který se okleštěného týmu ujal. Povolal spící zálohy (dokonce i Kempa dostal vycházky) a doplnil tým mládými puškami, abychom mohli rozstřílet Grešlo na molekuli, což se podařilo do puntíku. Po pár minutách hry zjistil stoper Želi, že vzadu se nic něděje a ani nemůže, když tam má vedle sebe takovou nepropustnou hráz a vydal se zkusit štěstí do vápna soupeře, kde po krásné kombinaci osiřel na malém vápně a nezbylo mu nic jiného než dát gól. A pak už to šlo ráz na ráz, krása střídala nádheru a skóre vstoupalo vzhůru. Soupeř působil odevzdaně, a když už ho vybídl ke skórování krásnou průnikovou kolmicí stoper Želi (prej aby bylo nějaké vzrůšo), tak Vaňous měl prostě dnes zavřeno. Dokonce jsme kopali i penaltu na kterou šel sice pomalu, ale neohroženě kapitán Dosy, nestihl si ani postavit míč a nekompromisně těsně minul stojícího golmana a rozvlnil síť, což je v klubu oceňěno platíčkem, kterého se jako správný kapitán nezaleknul a po zápase bylo v kabině. Ještě musíme dodat, že do druhého poločasu vlítnul jako uragán výčepní Aleš, který se v první půli vzorně staral o návštěvníky utkání. Během pár minut nasypal soupeři dva fíky, bohužel nestihnul dát hattrick, protože se musel na naléhaní žíznivých fandů vrátit zpět za pípu. Nakonec se nám podařilo strhat počítadlo, což jsme si před zápasem dali za úkol a v klidu a pohodě si dokráčeli k jasnému výtězství. A to ještě soupeř mohl být rád, že jsme měli špatně seřízená mířidla, jinak to mohlo být pro ně katastrofální.

Díky borci za krásnou sobotu, kterou jsme mohli se zbytkem týmu (vinaři) oslavit na otevřených sklepech.