2. kolo Mor. Krumlov - FK Znojmo A dorost 8:0 (5:0)

I.třída dorostu skupina B

Moravský Krumlov, 30 diváků | Rozhodčí: Paulík Martin

SESTAVA:

Buchtela David, Balada David, Horecký Tomáš, Svoboda Petr, Hellinger Jaroslav [K], Dítě Jiří, Škubal Jakub, Phung Tien Dat Jakub, Lustig Adam, Baran Ondřej, Matoušek Martin

Hodnocení utkání:

Z předchozí sestavy pouze 5 hráčů, tým doplněný o starší žáky. Úmorné vedro přes 30°C. Proti nám tým z druhého největšího města okresu. Toto byly základní parametry nedělního zápasu. Do utkání jsem směřoval hráče, aby hráli do poslední minuty ať se děje cokoliv a aby si síly rozvrhli na celých 90 minut. Začátek zápasu byl celkem slibný, kdy jsme míč drželi na naší straně a vytvořili si i několik pěkných akcí a průniků. Po úvodních minutách zápasu se začala projevovat větší síla v osobních soubojů domácích, kteří těžili z průniků do naší obrany. I po inkasovaných brankách se naši kluci rvali jako lvi a i my si vytvářeli další šance. Asi největší měl v druhé půli Petr Svoboda, který trefil angličanem brankovou čáru. Nutno zmínit , že i náš gólman David Buchtela, se prezentoval několika skvělými zákroky. Konec zápasu už byl pouze o vůli  a úplném vyčerpání v úmorném nedělním vedru.

Trenéři: Svoboda Petr

Hodnocení trenéra:

Absolutní poděkování všem hráčům za bojovnost a nasazení po celé utkání.

Díky BORCI !!!