3.kolo Ořechov – FK Znojmo dorost A 12:1 (7:0)

Gól - Procházka Marek

1. 8. 2021 17:00

I.třída dorostu skupina B

Ořechov , 40 diváků | Rozhodčí: Urbánek Jiří

SESTAVA:

Buchtela David, Gazcio David, Jedlička Filip, Procházka Marek, Lustig Adam, Svoboda Petr, Beran Ondřej, Dítě Jiří, Beno Jakub, Veselý Martin, Koukal Miroslav, Hellinger Jaroslav [K]

NÁHRADNÍCI:

Jedlička Filip, Dyml Lukáš, Škubal Jakub, Balada David

Hodnocení utkání:

Pro tým, který sbírá zkušenosti v krajské soutěži, byl silný celek Ořechova výzvou. Do Ořechova jsme odjížděli v 7 hráčích, těsně před zápasem přijelo 6 kluků ze zápasu ze Šlapanic. Kvalita našeho soupeře, se především po našich chybách v obraně, projevila ihned od začátku utkání. Základ týmu tvoří kluci po nemocech, zraněních nebo prostě s nižší aktuální sportovní formou. Prioritní je pro tento tým hrát co nejvíce zápasů se silnými soupeři, zkoušet hráče na různých postech, rozehrávat se a získávat potřebnou kvalitu. V rozjezdu soutěží nás doplňují kluci, kteří hrají krajskou soutěž skupinu A. Po zranění brankáře, dochytal obránce Jakub Škubal, útočník Petr Svoboda hrál obránce a pro změnu zase obránce Marek Procházka v útoku, kde se nakonec i prosadil jako střelec jediné branky.

Trenéři: Svoboda Petr

Hodnocení trenéra:

I přes celkový výsledek je hodnocení velmi příjemné. Kluci bojovali až do konce a jde zřetelně vidět, jak se kluci posouvají a zlepšují ve všech činnostech na hřišti.

Svoboda Petr