8.kolo FK Znojmo dorost st. - TJ Malá Haná Knínice 12:6 (6:3)

Góly: Krontorád Martin 5x, Veselý 3x, Tejkal 2x, Lichevník T., Truhlář

Sestava a hodnocení utkání                 Foto z utkání

Rybníček [K] (8) - Procházka (8), Krontorád Marek (8), Košíček (7), Balada (8) - Lichevník (8), Veselý (8), Gazcio (7), Truhlář (8) - Krontorád Martin (8), Tejkal (8)

Střídání: Lustig (8), Mikulášek (7)

Tento víkend jsme přivítali soupeře z dalekých Knínic, ze spodní části tabulky. S tím máme v poslední době problém, dostat se do tempa a předvést maximum když je soupeř papírově slabší. Výsledek připomíná tak poločas v házené, fajn je že jsme si vypracovali spoustu gólových šancí, ale dozadu se nám moc nechtělo, nutno dodat ani nedařilo. Přesto jsme rádi, že jsme mohli takový zápas odehrát před nedělním soubojem na Startu Brno, chtěli jsme vyzkoušet nějaké věci v rozestavení, jakmile se dostaneme do dostatečného vedení. Po gólech Martina Veselého, Martina Krontoráda a Tade Lichevníka jsme vedli bezmála v 30. minutě 3:0. Vysunuli jsme tedy Marka Krontoráda do zálohy abychom vyzkoušeli kdyby bylo potřeba na Startu vytvořit ještě větší tlak na soupeře navíc se to nabízelo absencí Kuby Bena. Ukázalo se však, že tímto manévrem utrpěla především obrana která bez Marka Krontoráda kupila mnoho chyb a tento pokus můžeme použít pouze v úplném zoufalství, na který doufám nedojde. Poločas skončil 6:3 a my se vrátili k osvědčené čtyřce vzadu kde se po pauze nedařilo především Kóšovi, doufejme že jen vinou svalového zranění. V druhé půli soupeř ještě chvíli kladl odpor, ale naše střelecká pohotovost byla nad jejich síly, a tak konečných 12 vstřelených branek bereme, dobře se zastříleli Martin Krontorád 5x, Martin Veselý 3x a Tejky 2x, Tade a Truhlik po gólu. Ovšem 6 branek do naší sítě na to že soupeř dosud vstřelil v celé soutěži jen 8 gólů je opravdu moc. Příští soupeř musí být z výsledku vykulen a teď nebude vědět co čekat. Takže z toho zkusíme udělat výhodu a společně z dobrou přípravou na zápas, se v neděli na horké půdě Startu Brno porveme o body.

Trenéři: Rytíř Hynek, Prycl Martin, Svoboda Petr