logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Previous Next

17.kolo FK Znojmo dorost st. - SK Šlapanice 14:3 (7:1)

Góly: 4x Beno, 4x Tejkal, 2x Svoboda, Mikulášek, Horecký, Lichevník T., Rybníček

Sestava a hodnocení zápasu                                   Foto z utkání zde

 

Rybníček [K] - Balada, Košíček, Procházka, Koukal - Lichevník T., Veselý, Horecký, Gazcio - Beno, Tejkal

Střídání: Truhlář, Svoboda, Mikulášek, Dítě

Sobotní zápas nám soupeř velmi usnadnil, nastoupil pouze v devíti hráčích a s tím si náš tým hravě poradil. Již ve 13. minutě svítilo skóre 4:0 a to ještě některé akce jsme chladnokrevně zahazovali. Poločas skončil pro soupeře milosrdně 7:1. Druhá půle se odehrála taktéž v tréninkovém tempu, kluci si s chutí zaútočili, přetížená obrana soupeře nestíhala, některé akce byli pohledné, ledacos se také nepovedlo a protože se převážně hrálo na půl plynu v suchém triku, tak hodnocení hráčů si necháme až na další zápas, kdy po volném losu velikonočního víkendu přivítáme opět na domácí půdě lídra soutěže FK Drnovice. Budeme se chtít dobře připravit a Drnky potrápit, k tomu bude potřeba 100% výkon celého týmu a ještě něco navíc, třeba forma z posledních zápasů Máry Prochyho (Procházka) nebo výborný výkon náhradníka Kuby Míče (Mikulášek), pak můžeme uspět.

Hodnocení

Dnes to hodnocení bude jednoduché. Kluci utkání proti oslabenému soupeři zvládli.Od první minuty chtěli uspět což je pozitivní. Jediné co mě mrzí jsou tři inkasované branky. Uznání bezesporu zaslouží hostující tým, který celých 90 minut chtěl hrát.

Trenéři: Samek Milan, Rytíř Hynek, Svoboda Petr

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

6. říjen 2022

Naši sponzoři

Reklamní blok