logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Previous Next

19.kolo FK Znojmo dorost st. - FK Drnovice 4:4 (1:1)

 
Góly: 2x Tejkal, Beno, Krontorád Martin

Sestava a hodnocení zápasu:                                   Foto z utkání zde

 

Bodové hodnocení pro celý tým 10 nejlepší výkon v soutěži.

Vaněk - Procházka, Košíček [K], Krontorád Marek, Rytíř - Lichevník T., Veselý, Krontorád Martin, Gazsio - Beno, Tejkal

Střídání: Vystrčil J., Balada, Koukal, Truhlář, Dítě

Tento víkend jsme na domácí půdě přivítali lídra soutěže Drnky, které nás na podzim vyškolili, a my chtěli dokázat, že fotbal hrát umíme. Klukům jsme věřili, že jsou dobře připravení, pouze jsem měli obavu, aby mladý rozhodčí zápas zvládnul, už jsme měli z podzimu špatné zkušenosti no a bohužel se to potvrdilo. Zápas jsme rozehráli skvěle kluci makali naplno vytvářeli jsme si gólové šance, všude byli o krok dříve Drnky nevěděli kde jim hlava stojí. Z několika šancí se ujala až ve 29. minutě dorážka Tejkyho po střele Kuby Bena 1:0. Škoda, že další šance jen potěšili oko diváka, ale skóre se změnilo až v 39. minutě bohužel pro Drnky, kdy nakopl míč bek hostí z poza jejich půle, obrana nehrála, že bude ofsajd góloš Vaňous (zaskakující za zraněného Rybňu) vyhodnotil, že bude balón v pohodě mít a ono 1:1. Soupeř tedy do poločasové přestávky vytěžil z minima maximum. Kluci za předvedený týmový výkon prvního poločasu zaslouží po právu pochvalu, ve hře nám nechybělo nic, byla to jízda. Po přestávce jsme byli odhodlání zápas dotáhnout do vítězného konce. Hned v 48. minutě jsem však po rohovém kopu soupeře inkasovali podruhé 1:2. Na naší hře se však nic nezměnilo, dále jsme Drnky přehrávali ve všech směrech a v 55. minutě zaslouženě po gólu Tejkyho vyrovnali 2:2. V této fázi zápasu již ztrácel mladý rozhodčí přehled a kupil chyby. V 63. minutě jsme zahrávali přímý kop a Kuba Beno neskutečně zakroutil míč, který skončil v šibenici paráda 3:2 radost byla veliká. Bohužel netrvala pro Kubajze dlouho, po druhé žluté kartě musel v 73. minutě předčasně do sprchy. I v deseti jsme soupeře přehrávali až přišla 80. minuta rozhodčí pískl faul k podivu všech proti nám a soupeř z protiútoku vyrovnal 3:3. Tato chyba rozhodčího byla rozhodující. Každou chybu kompenzoval ještě větší a tak jsme 83. minutě kopali pokutový kop, který s přehledem proměnil Martin Krontorád 4:3 euforie byla veliká, ale předčasná, co se dělo potom kdo to viděl nechápal a popsat to? Tomu by nikdo nevěřil, fotbal skončil. Na hřišti už nebral vážně rozhodčího ani yorkshire z rodu Železných. A když v 87. minutě kompenzoval pokutový kop pro soupeře skončil zápas plichtou 4:4. Soupeř po zápase nás pochválil, že takhle je ještě nikdo nepřehrál, co naplat radost z vítězství  by pro naše mužstvo za předvedený výkon byla cennější. Nerad to píšu, ale musím, na šlágr kola vyslat nezkušeného mladíčka z píšťalkou, a ten pak zápas nezvládne, na něho se ani zlobit nemůžeme, ale na toho kdo to dopustil ano. Ať se pak nikdo nediví, že ubývá kolem fotbalu lidi ať už hráčů, trenérů, fanoušku a koneckonců také rozhodčích.

Trenéři: Samek Milan, Rytíř Hynek, Svoboda Petr

Hodnocení

Dnešní utkání jsme herně zvládli na výbornou. Kluci podali nejlepší výkon sezóny. Radost mám z toho, že jsme lídra tabulky přehrávali a byli jsme jasně lepším týmem. Náš výkon byl dnes opravdu famozní. Škoda jen že to nepřineslo tři body. Potěšila nás i pochvala hostujícího hostujícího trenéra  Matuly  včetně hráčů Drnovic za náš výkon.

Milan Samek

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři