logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Previous Next

22.kolo TJ Malá Haná Knínice - FK Znojmo dorost st. 0:7 (0:2)

Góly: 3x Lichevník T., 2x Rytíř, Koukal, Procházka

Sestava a hodnocení zápasu                               Foto z utkání zde

 

Buchtela (9) - Balada (8), Košíček[C] (8), Procházka (8), Šereda (7) - Lichevník T. (10), Veselý (9), Gazcio (7), Koukal (8) - Beno (9), Rytíř (8)

Střídání: Mikulášek, Svoboda

Výjezd do dalekých Knínic nás stál spoustu sil, ač to podle výsledku nevypadá. Věděli jsme podle statistik, že domácí tým se snaží co nejdéle držet krok s každým favoritem za kterého jsme se vzhledem k postavení v tabulce byli předurčeni. Přesto, že jsme si před zápasem řekli že to nebude snadné a hlavně nepodcenit soupeře, někde to v pozadí v hlavě vždy zůstane než si hráči uvědomí realitu. Domácí nebojácně vstoupili do zápasu a my se nemohli po dlouhé cestě dostat do našeho tempa a naší kombinační hry. Sice jsme se dostali v 5 a 10 minutě do dvou úniků, ale ani Kuba Beno a po něm Ondra Rytíř neuspěli. Domácí nás přehrávali bojovností a lehkými míči za obranu, do dvacáté minuty kopaly snad 6 rohů a kdybychom prohrávali nikdo by se z diváků nedivil. V této fázi a v celém průběhu zápasu nás několikrát podržel Kepa (chytající za ještě zraněného Rybňu) a také štěstí kdy domácí nastřelili tyč a břevno. Postupně jsme se dostávali kombinační hrou více do zápasu, ale díky spoustě nepřesností jsme nedokázali akce dotáhnout do konce. Bylo dobře, že domácí taktéž v koncovce neuspěli, těžko bychom zápas otáčeli kdyby byli Knínice ještě ve větším laufu. Ve 40. minutě přišlo vysvobození, když Beňáč vysunul míč do otevřené obrany na Ondru Rytíře, který svedl souboj jak s obráncem tak se špatně vyběhnutým brankářem a rozvlnil síť 0:1. Než se domácí oklepali v 45. minutě našel Martin Veselý lépe postaveného Tadeho Lichevníka a jak se říká nevíš co s míčem tak vystřel a vymetl do kabin šibenici 0:2. Pro domácí do poločasové přestávky katastrofa. V kabině jsme si řekli, že musíme více hru roztáhnout po křídlech a co nejdříve jak říkal Bali dát třetí branku a pak si se soupeřem hrát. A povedlo se hned v 48. minutě po přihrávce od Beňáče utekl po křídle Míra Koukal  0:3 a když Míra v 55. minutě znovu využil křídelního prostoru a poté našel ve vápně dobře postaveného Ondru Rytíře byli domácí nadobro zlomeni 0:4. Po chybě domácí obrany se dostal v 64. minutě do šance s chutí hrající Tadeáš a zvýšil na 0:5. V poklidně dohrávaném závěru rozhodčí nařídil v 84. minutě pokutový kop po faulu na Kubu Bena. Aktéři byli určeni, ale Tade Lichevník po svém střeleckém půstu šel za hattrickem jako buldok a tak nějakou limču ho to bude ještě stát 0:6 gratulujeme. Tečku za za zápasem v 88. minutě po dobře kopnutém rohu Kubou Mikuláškem udělal Mara Procházka svým typickým důrazem ve vápně 0:7. Pro domácí tým krutý výsledek, nula vzadu potěší, ale okének v naší hře bylo mnoho, v sobotu musíme přidat. Tak to je dnes fandové FK Znojmo vše. V sobotu přivítáme na domácí půdě tým TJ Start Brno začátek utkání 10:15, první příčka a obdržených 8 branek v celé soutěži. Nicméně budeme chtít uspět a předvést progres našeho týmu v plné síle. K tomu budeme potřebovat také vaší podporu na tribuně - děkujeme.

Trenéři: Rytíř Hynek, Svoboda Petr

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři