2.kolo FK Znojmo ml.žáci – Hostěradice   18:7

Branky: Shehata 4x, Benkovi 3x, Hagara 3x, Varga 2x, Jedlička 2x, Goldmann, Ptáček, Mikysek, Helebrant

Okres mladších žáků

Hodnocení utkání

Ve druhém kole okresní soutěže jsme se střetli se soupeřem s Hostěradic, předem musíme poděkovat trenérům a hráčům hostů za skvělý přístup k utkání a snahu v celém zápase.

Teď k našemu výkonu, v tréninku se věnujeme věcem, které chceme následně přenášet do utkání a neustále se zlepšovat. Nicméně musíme říct, že to co jsme chtěli a řekli si v kabině jsme vůbec neplnili a proto jsme si nevytvářeli příležitosti a situace, které máme zažité z tréninku.

Do druhé půle jsme si věci připomněli, zdůraznili a musím říct, že to neslo své ovoce. Soustředili jsme se na první dotek, rychlou práci s míčem a dokázali jsme daleko lépe využít šířku celého hřiště, díky čemu jsme se dostávali a vytvářeli si spoustu šancí, ze kterých jsme dokázali vstřelit několik krásných gólů. Druhý poločas splnil naše očekávání a chlapci si potvrdili, že když budou plnit věci, které mají zažité budou schopni soupeře přehrávat.

Díky kluci!!!

Olda Helebrant