2.kolo FK Znojmo ml.žáci - Start Brno 1 : 4

Gól: Kubále

V sobotu 28. 8. jsme odehráli 2. kolo krajské soutěže mladších žáků. Tentokrát jsme na domácím hřišti přivítali celek Startu Brno.

Ludvík - Sekula, Pilinszki, Malačka, Kaidl, Maleček, Beno, Pham, Ralenovský, Benkovič, Brzobohatý, Kubále.

Dnešní utkání bylo herně celkem vyrovnané. My jsme ale bohužel nevydrželi hrát celý zápas, ale pouze poločas. Do druhé půle jakoby nastoupilo jiné mužstvo. Chybělo nám včasné dostupování soupeře, kvalitní mezihra a co asi nejvíc tak zakončení. Bylo několik situací, kdy jsme mohli přímo ohrozit soupeřovu bránu, avšak z nepochopitelných důvodů jsme situaci řešili absolutně špatně. Ve druhé půli jsme si vytvořili tři až čtyři "tutovky", ale bohužel. Nicméně musím kluky pochválit za nasazení. Snažili se odmakat všechny souboje, ale dnes nám bohužel nebylo přáno. V úterý od 16h a sobotu od 9h pokračujeme dalšími mistrovskými zápasy na našem hřišti. Snad se nám povede lépe a navážeme na výkon z prvního zápasu v Medlánkách.

Leoš Ludvík, Olda Helebrant