11. kolo  FC Soběšice - FK Znojmo 0:4

Góly: Kubále 2, Brzobohatý, Beno.

V sobotu 23. 10. 2021 mladší žáci FK Znojmo zajížděli již k 11. kolu krajské soutěže mladších žáků, tentokrát do Soběšic.

Ludvík - Pilinszki, Brzobohatý, Železný, Beno, Sekula, Ralenovský, Pham, Vyorálek, Shehata, Kubále, Kaidl.

V posledních zápasech se nám herně začalo celkem dařit a i dnes to bylo z naší strany velmi dobré. Začali jsme skvěle a už v 18. minutě jsme vedli 3:0. Pak následovala půlhodinová pasáž bez gólu, ale to vůbec nevadilo. Hrálo se na velmi hrbolatém terénu, ale kupodivu nám to nevadilo a předváděli jsme pěkné kombinační akce. Dnes zaslouží pochvalu všichni hráči a těším se, že v takovém výkonu budeme pokračovat i tuto sobotu, kdy se v předposledním kole podzimní části utkáme na našem hřišti s týmem Rousínova a to v sobotu od 9h.

Leoš Ludvík