Starší přípravka, okresní soutěž 5+1 - 17.10.2021

1. zápas Dobšice - FK Znojmo oranžová 6:0
  2. zápas Dobšice - FK Znojmo oranžová 7:1 (gól: Garajová)

Sestava: Nemešová, Šmerdová -  Nováková, Rozehnalová,  Garajová,  Hanzalová T., Hanzelová L., Neubertová, Turková, Kuřitková, Horáková, Kašparová.

V neděli 17.10. jsme zavítali na hřiště Dobšic a sehráli další kolo okresní soutěže. Premiérově si zahrála s holkama Ema Neubertová a na to, že hrála zápas poprvé si nevedla vůbec špatně. V bráně si opět po jednom zápase zachytaly Verča Nemešová a Eliška Šmerdová a obě předvedly spoustu pěkných zákroků. Našemu celku dělá problém  přechod do útočné fáze a tak  se holky dostávají do šancí ojediněle a i proto nejsme schopni vstřelit více gólů. Dále je třeba zapracovat na výběru místa na hřišti a hlavně na zakončení, tam je dost prostoru toto zlepšit. Nemáme hráčky, které by pravidelně střelecky přispívaly. V tomto směru je třeba naopak vyzvednout hru Tamarky Garajové, která ač je nejmladší, střelecky úspěšná je a v každém zápase nechá na hřišti všechny síly co má. Na tyto věci se zaměříme na trénincích, které nás čekají.

Když holky chtějí, dokážou hrát v určitých fázích zápasů vyrovnanou partii a ukazují i bojovnost. Je ale potřeba se na zápasy soustředit a odehrát je tak po celou dobu.

Děkujeme rodičům za dovoz dívek a jejich fandění.

Trenéři FK Znojmo Martin Hanzel a Jan Šmerda