5.kolo zimní ligy v Ivančicích - dívky

V sobotu 5.2.2022 se konalo poslední 5.kolo základní části  zimní ligy. Tentokrát naše děvčata změřily síly s týmy Střelice , Moravský Krumlov a 1.SC Znojmo U12.

Výsledky a hodnocení turnaje

Sestava: Garčinská - Lavingrová , Veselá , Doválelová , Železná , Kučerová , Čechová , Urbánková , Hanzelová, Šišláková, Kapaňová.

FK ZNOJMO DÍVKY : STŘELICE    4:1  Góly: Veselá ,Železná , Doválelová 2

První zápas děvčata zvládly na výbornou.  Skóre otevřela Jana Veselá. Holky měly více ze hry a  většinou se hrálo na polovině soupeře. Druhým gólem přispěla po zahraném rohovém kopu hlavičkou Natálie Železná.  Dnes se střelecky dařilo Tereze Doválelové , která dala dva krásné góly. Děvčata jen jednou zaváhaly a nechaly si dát jeden gól. Stav 4:1  ale udržely .

FK ZNOJMO DÍVKY : MORAVSKÝ KRUMLOV   1:2   Gól: Kučerová

Ve druhém zápase jsme  přišly o jednu hráčku a do hry místo ní nastoupila gólmanka Julča Lavingrová. A v poli se rozhodně neztratila. Tento zápas byl hodně vyrovnaný ,holky se praly i každý míč. po pěkné přihrávce  od Jany Veselé se trefila Zuzka Kučerová. Pak ale kluci po naší chabě skóre srovnali na 1:1. Měli jsme ještě několik šancí na vstřelení gólu ,ale v zakončení jsme nebyli úspěšní. Soupeř ale šanci využil a zvýšil na 2:1. Bohužel srovnat se holkám nepodařilo.

FK ZNOJMO DÍVKY :  1.SC ZNOJMO U12    1:5  Gól:  Doválelová

V posledním zápase už holkám docházely síly. Souboj  ale holky nedaly soupeřům zadarmo ale v dělaly spousty chyb v obraně a soupeř jich využil ke vstřelení  gólu. Jediný gól dala Terka Doválelová.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček a ze jejich podporu.

Trenéři Kučma , Veselá ,Vaněk.