Dohrávka 8. ligového kola starších a mladších žákyň proti Lokomotivě Brno.

V neděli 6.2.2022 odehrály starší a mladší žákyně odložený ligový zápas proti Lokomotivě Brno.

Výsledky, sestava a hodnocení

Mladší žákyně:

FK ZNOJMO DÍVKY : LOKOMOTIVA BRNO    0:11   P(0:7)

Sestava: Garčinská - Vaculová , Olivová, Čtveráčková , Horáková ,Klásková ,Arndt, Březinová ,Nemešová ,Kučerová , Hanzelová.

Hned v úvodu zápasu bylo vidět  že soupeřky budou mít navrch. Hra byla velmi rychlá a soupeřky každý pokus střelby na bránu proměnily. Dnes nám chybělo dost děvčat v sestavě kvůli nemocem či karanténě. Holky si nedržely pozice a včas nedostupovaly hráčky. Dnes nás hodně v bráně podržela gólmanka Tereza Garčinská ,která ještě spousty střel pochytala.

Holky musí zapracovat hlavně  na fyzičce a zpracování míče.

Starší žákyně:

FK ZNOJMO DÍVKY : LOKOMOTIVA BRNO    0:8  P(0:5)

Sestava: Lavingrová - Veselá ,Urbánková , Matoušková ,Košická , Kučerová , Piscová , Doválelová , Hanzelová , Šišláková ,Kapaňová , Čechová, Pirožková.

Starší děvčata  vstoupily do zápasu dobře ,snažily se držet se soupeřkami  krok. Ze základní sestavy nám chybělo 5 hráček a tak nás doplnily holky z mladších žákyň. Holky z Lokomotivy  měli  více ze hry a přesněji si přihrávaly. Tempo zápasu  bylo hodně rychlé. Pár šancí kdy jsme se dostaly před bránu jsme měly, ale soupeřky byly důraznější v osobních soubojích a přesné při střelbě. Druhý poločas  byl herně  lepší.

Jinak ale holky podaly dobrý výkon.

Pochválit musíme Katku Čechovou  za výbornou práci v obraně. V útoku pak Terku Doválelovou a Lucku Piscovou. V záloze pak Janu Veselou  a Káju Urbánkovou.

Celý víkend byl pro holky herně náročný a to se také odrazilo na jejich fyzickém  výkonu. Silově a herně dnes na soupeřky nestačily.

Děkujeme rodičům za fandění !!!

Trenéři Kučma ,Veselá.