2.kolo Jevišovice/Višňová - IE Znojmo starší žáci 4:3 (1:2)

Střelci - Havliš Pavel, Částek Luboš, Koňařík Dominik,

Sestava a hodnocení utkání

Kmotras Patrik , Dušek Patrik , Nguyen Martin , Balík Marek , Ondruš Jan , Kroupa Filip , Peřinka Martin , Pintera Kryštof , Svoboda František , Havliš Pavel , Ondra Matěj , Částek Luboš , Vopravil Tomáš , Koňařík Dominik , Herman Jan , Zimola David .

Řekli po utkání : Ondra Daniel , Truhlář Radek

V sobotu 5.září 2015 jsme odehráli druhé kolo na hřišti soupeře ve Višňové.

Do úvodní části hry jsme vstoupili velmi dobře a již v osmé minutě jsme se ujali vedení po chybě v soupeřově obraně.Naši hráči výborně napadali soupeře a hned po získání míče přecházeli do protiútoku a vytvářeli si tak šance na vstřelení branky. I soupeř si vytvořil pár pěkných šancí,ale nás jistil výbornými zákroky brankář Kmotras.Hra měla hlavu i patu a bylo se na co dívat jak na jedné,tak i na straně druhé. Ve dvacáté minutě jsme znovu zahrozili, po krásné souhře Havliše a Částka  kde již posledně jmenovaný kolenem přeloboval soupeřova brankáře,který byl příliš daleko před svou brankou . Stav 0:2 v náš prospěch byl dosti nadějný,ale bohužel tři minuty před koncem poločasu se soupeři podařilo skórovat a do šaten se odcházelo za stavu 1:2. Do druhého poločasu jsme nastoupili se změnou brankáře a taky s ne příliš aktivní hrou.Všude jsme byli o krok pozadu než soupeř a vytvářeli jsme příliš mnoho zbytečných chyb,které dokázal soupeř využít  a vstřelil nám dvě rychlé branky po kterých se ujal vedení 3:2.Postupně jsme se sice začali herně více prosazovat ,ale byl to opět soupeř,který po chybě v obraně vstřelil branku a odskočil nám na rozdíl dvou branek.

V samotném závěru se nám sice podařilo vyvinout tlak na soupeře a vstřelit branku,ale bohužel tahle vzpruha  přišla moc pozdě. Doufám ,že se kluci z těchto chyb poučí a v dalším utkání předvedou lepší hru.

Program týdne: St - Čt v 16:00 hod.trénink

Po - St - Čt v 16:00 hod. trénink

V sobotu 12.9.2015 zápas IE Znojmo - Mramotice sraz 13:30 hod. hřiště Oblekovice.