3.kolo IE Znojmo starší žáci - Mramotice/Olbramkostel 18 : 1 ( 7 : 0 )

Góly - Částek Luboš  2x , Balík Marek  2x , Kroupa Filip  2x , Železný Milan  2x , Koňařík  Dominik  2x , Havliš Pavel 1x , Wrana Michal  1x , Ondra Matěj  1x , Servít Šimon  1x , Svoboda František  1x , Peřinka Martin 1x , Pintera Kryštof 1x , Nguyen Martin 1x ,

Dušek Patrik , Nguyen Martin , Servít Šimon , Ondruš Jan , Peřinka Martin , Kroupa Filip , Koňařík Dominik , Železný Milan , Svoboda František ,

Částek Luboš , Ondra Matěj , Balík Marek , Vopravil Tomáš , Havliš Pavel , Pintera Kryštof , Hřib Jan , Wrana Michal , Herman Jan .

Řekli po utkání : Ondra Daniel,Železný Milan a Truhlář Radek.

V sobotu 12.září 2015 jsme odehráli třetí kolo na domácím hřišti  se soupeřem z Mramotic/Olbramkostel.

Soupeř do tohoto utkání nastoupil s dosti mladým a  ještě nezkušeným mužstvem a proto se převážně hrálo na polovině hřiště soupeře. I přesto si soupeř dokázal vypracovat pár pěkných momentů ze kterých ohrozili naši branku.Taky je potřeba pochválit soupeřova brankáře,který byl oporou soupeřova mužstva a i přes gólovou nadílku stále předváděl skvělé zákroky. Na druhou stranu je potřeba pochválit i naše hráče,kteří ač se utkali s tímhle sloučeným mužstvem tak nic neponechali náhodě,soupeře nepodcenili a odehráli výborné utkání a téměř každý hráč se mohl radovat ze vstřelené branky.Doufáme,že naším borcům vydrží herní i střelecké nasazení po zbývající sezonu.