5.kolo Přímětice - IE-Znojmo starší žáci 0 : 4 ( 0 : 2 )

Góly : Částek Luboš  1x , Vystrčil Štěpán  2x , Svoboda František  1x .

Kmotras Patrik , Dušek Patrik , Vopravil Tomáš , Servít Šimon , Částek Luboš , Nguyen Martin , Vystrčil Štěpán , Raška Vilém , Škubal Otakar , Auer David , Ondra Matěj , Svoboda František , Kroupa Filip , Pintera Kryštof , Hega Matěj , Hřib Jan , Herman Jan .

Řekli po utkání : Ondra Daniel a Truhlář Radek .

Páté kolo jsme opět odehráli na hřišti soupeře a to v Příměticích v sobotu 26.září 2015.

Naši kluci neodehráli toto utkání vůbec špatně, pouze měli velikou smůlu, že nedokázali usměrnit mezi tyče ani ty nejvyloženější šance.  Vždy když jsme vystřelili tak jsme trefili bud břevno nebo tyč soupeřovi brány. Tolik nastřelených tyček v jednom utkání není ani snad možné je to až trestuhodné a doufám,že jsme si tuhle smůlu vybrali na dost dlouho dopředu. V dalších zápasech by nás  tyto nevyužité situace mohli dost mrzet. Pochvalu za zisk plného počtu bodů si zaslouží celé mužstvo včetně našich obou gólmanů,kteří sice neměli příliš mnoho práce,ale přesto byli situace kdy museli zakročit a vždy dokázali naše mužstvo podržet a vychytat naši první nulu.

Program týdne : st - pá  trénink v 16:00¨

Ne - St.žáci  -  Štítary  -  IE   v 13:30